Lipinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Cena za m2
9 027,78 PLN
Powierzchnia
72 m2
Powierzchnia użytkowa
72 m2
Powierzchnia działki
16 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Chata
Rok budowy
1921
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Dostępne od
2021-06-18
Numer oferty
2/9801/ODS
Dom Sprzedaż Lipinki

Opis nieruchomości

Dom – 100 letnia chata chłopska we wsi Lipinki w okolicach Zamczyska, powiat Świecki, gmina Warlubie.
CHATA - Wspaniale zachowania parterowa chata chłopska o powierzchni 72 m2, na którą składają się 3 izby, kuchnia z piecem i paleniskiem do gotowania, komórka i duże pomieszczenie z łazienką i WC. Wykonana jest wg technologii w tamtych czasach. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z bali drewnianych z elementami z cegły. Tradycyjnie nisko osadzone okna drewniane. Podłogi drewniane na podwalinie z belek. Chata jest ocieplona z zewnątrz. Wewnętrzne ściany i sufity pokryte tynkiem oraz płytą pilśniową z możliwością ich usunięcia. To pozwoli na ukazanie drewnianych ścian i stropów, co znacznie podkreśli prawdziwy charakter tej wspaniałej chaty chłopskiej. Chata wyposażona jest w piec ogrzewający pomieszczenia. Na zewnątrz nieużywany tzw. wychodek. Jest również drewutnia z zapasem drzewa na opał. W chacie jest instalacja wodna z odprowadzenie ścieków do szamba oraz rozprowadzona jest instalacja elektryczna. Chata jest parterowa z dwuspadowym dachem pokrytym papą.
OTOCZENIE -Wokół stare drzewa i krzewy owocowe oraz studnia z własną wodą pitną. Cata stoi na działce siedliskowej o powierzchni 1,63 ha obejmującej grunty rolne klasy V 0,03 ha i klasy VI 1,06 ha, las 0,44 ha, oraz siedlisko zabudowane starą chatą o powierzchni 0,1 ha i ogrodzone drewnianym płotem. Wjazd z drogi utwardzonej. Działka foremna w kształcie rombu, umiejscowiona na lekkim wzniesieniu. o urokliwe miejsce w otoczeniu lasów, niedaleko jezior duży I mały Trzebucz, Rybno, rezerwat przyrody i jezioro Udzierz. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia spokój, ciszę I odpowiednio oddalone sąsiedztwo. W niewielkiej odległości zjazd z autostrady A1 na węźle Warlubie zajmujący dojazd do nieruchomości w 15 minut. Właściciel posiada wydane warunki zabudowy na budowę nowego domu (projekt do wglądu).
CENA  sprzedaży nieruchomości 650 000 PLN. Cena podlega negocjacji. Zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego domu – chłopskiej starej chaty..
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
 • Ogrodzenie: Drewniane
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Jezioro, Zabudowa niska
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus, Autostrada, PKS
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej