Górne Maliki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Powierzchnia
91 m2
Liczba pokoi
4

Coś wspaniałego dla pragnących spokoju i relaksu wśród pięknej niepowtarzalnej przyrody.
Dom całoroczny we wsi Górne Maliki w powiecie kościerskim, gminie Stara Kiszewa na Kaszubach. Dom położony jest w Dubryku na terenach leśnych objętych Naturą 2000. znajduje się w odległości około 50 m od małego jeziorka. Nieopodal jeziora Czyżon, jezioro Wielkie i Struga.  
DANE TECHNICZNE DOMU Wolnostojący całoroczny dom powierzchnia zabudowy 36 m2, całkowita 91 m2, użytkowa 76 m2, 2 kondygnacje. Wybudowany w latach 1994 – 2008 z pustaków, strop żelbetowy, dach dwuspadowy pokryty blachą trapezową. Izolacja ścian zewnętrznych styropian gr.10 cm. Okna PCV dwuszybowe. Ściany wewnętrzne malowane. Podłogi drewniane, gres, panele. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe stalowe. Drzwi wewnętrzne drewniane. Schody zewnętrzne do domu żelbet i płytki. Schody wewnętrzne drewniane. Do domu prowadzą dwa niezależne wejścia. Taras. Dom oszacowany na 300 000 zł (3 297 zł/m2)
Pokoje 4 szt w tym salon z aneksem około 30 m2 i 3 sypialnie. Łazienka z oknem wyposażona w kabinę, WC, umywalkę. Stan techniczny domu bardzo dobry.
INSTALACJE woda ciepła własna, kanalizacja szambo, ogrzewanie własne piec opalany drewnem, kominek, prąd.
OGRÓD  działka nr 118/15 powierzchni 1168 m2 w kształcie prostokąta z tarasami. To wyjątkowe miejsce wśród lasów. Nasadzenia wykonane przez właściciela to wyraz głębokiego kunsztu, smaku i wiedzy. Wśród nasadzeń rośliny ozdobne (rododendrony, 20 gatunków hortensji, bukszpany i inne). Drzewa iglaste jak sosny czarna i koreańska, cis, świerk srebrny i ostry. Drzewa liściaste: jaśminowce, jarzębina, jarząb, klon japoński. Krzewy owocowe jak czarna porzeczka, agrest czerwony czy borówka amerykańska. To tylko przykład z wielu bardzo ciekawych nasadzeń na terenie posesji. Działka wraz ze wszystkimi nasadzeniami i rozprowadzoną wodą oszacowana na 150 000 zł (128 zł/m2).
PARKING na posesji przy budynku miejsca postojowe dla samochodów.
LOKALIZACJA  Górne Maliki – wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Stara Kiszewa. Jest siedzibą sołectwa Górne Maliki, w którego skład wchodzą również Dolne Maliki i Dubryk.  W latach 1975 – 1998 Dubryk administracyjnie należał do województwa gdańskiego. U schyłku XX wieku nazwa Dubryk powoli zanikała, obecnie włączony do wsi Górne Maliki. Doskonałe tereny do wypoczynku, spacerów i dla grzybiarzy. Za obszary Natura 2000 – tu leży ten wspaniały dom z wyjątkowym ogrodem - uznaje się tereny o największym znaczeniu dla zachowania zagrożonych lub bardzo rzadkich gatunków roślin i zwierząt czy charakterystycznych siedlisk przyrodniczych mających znaczenie dla ochrony wartości przyrodniczych całej Europy (jej różnorodności biologicznej). Sposób ochrony w obrębie każdego z tych obszarów może być inny. Bardzo istotnym działaniem w odniesieniu do obszarów Natura 2000 jest monitoring stanu siedlisk przyrodniczych, siedlisk gatunków roślin i zwierząt oraz ich populacji w ich obrębie oraz raportowanie wyników tych obserwacji, ponieważ umożliwia ocenę skuteczności prowadzonych działań ochronnych. Dodatkową atrakcją jest bliskość rzeko Wierzyca i możliwości spływów kajakowych.
DOJAZD z Warszawy przez A1 około 4 godzin (387 km). Z Gdyni przez S6 1 godzina 20 minut (81 km)
CENA SPRZEDAŻY za tą unikatową zabudowaną nieruchomość tylko 450 000 zł. Możliwość negocjacji ceny.
Jeżeli Pan Pani życzą sobie zdjęcia z wnętrza domu proszę wysłać do nas mail to je Państwu udostępnimy.
ZAPRASZAMY na prezentację tego cudownego miejsca na ziemi.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Biuro zrzeszone w PFRN.  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Materiał: Pustak
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Jezioro, Las
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska, Miejska na działce
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Piec, Ekologiczne
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu