Bojano

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2


Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę mieszkalno - usługową w Bojanie, przy zbiegu ulicy Lesoki i Na Dambnik.
DZIAŁKA: powierzchnia 1200  m2, płaska, planowany wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Lesoki. Możliwość zakupu dwóch działek z całości terenu.
TEREN:  całość obejmuje powierzchnię około 5300 m2. Możliwość wyboru. Zgodnie z postanowieniem Wójta Gminy Szemud z dnia 13.06.2022 roku niewielka część całego terenu sięgająca około 5300 m2 będzie przeznaczona na poszerzenie drogi publicznej (ul. Na Dambnik i Lesoki) o powierzchni około 0,0014 ha (oznaczenie A) i około 0,0059 ha (oznaczenie B). Patrz projekt podziału.
Dokładna powierzchnia działki zostanie określona przez geodetę przed dokonaniem zakupu oraz wyborze miejsca.
ZALESIENIE:  samosiejka przeznaczona do wycięcia wg uznania potencjalnego nabywcy.
LOKALIZACJA: Bojano w gminie Szemud dynamicznie rozwijająca się miejscowość tak w kierunku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Tu na obrzeżach powstało i nadal powstaje wiele firm usługowych, produkcyjnych czy magazynowych. Dojazd do działki od strony Gdyni (antena), obwodnicy trójmiejskiej ulicami Chwaszczyńska, Rewerenda i Lesoki. Od strony centrum Bojana ulicą Wybickiego w Lesoki. Ulica Lesoki jest obecnie wykładana płytami Jumbo. Do zakończenia prac pozostał odcinek położony w rejonie przedmiotowej działki wymagający poszerzenia zgodnie z postanowieniem Gminy.
ZABUDOWA: działka niezabudowana. W najbliższym sąsiedztwie po obu stronach ulicy Lesoki zabudowania mieszkalno – usługowe i mieszkalne.
MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE: Zabudowa mieszkalno – usługowa  o charakterze nieuciążliwym. Graniczy z budynkiem mieszkalno – magazynowym. Przewiduje się zabudowę parterową. Bliskość Gdyni i Portu oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, z której łatwo dojechać w kierunku A1 czy niedalekiej przyszłości Drogi Ekspresowej S6 na odcinku Lębork – Obwodnica Trójmiejska, Trasy Kaszubskiej Luzino – Gdynia i dalej na Trójmiejską Obwodnicę daje możliwości przyszłemu inwestorowi na doskonałą lokalizację swojej inwestycji.
MEDIA: woda, woda, prąd i gaz, kanalizacja  w drodze.
CENA SPRZEDAŻY: 320 000 zł. VAT nie występuje. Ostateczna wysokość ceny po wytyczeniu geodezyjnym działki.
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Szkoła, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu