Karwieńskie Błoto Pierwsze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
130 000 PLN
Powierzchnia
1 280 m2

Działka 1280 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych, gmina Krokowa, powiat pucki.
Malowniczo położona działka rolna (łąka) z dojazdem z ulicy Jaśminowej przez ulicę Platynową i Dobrą. Jej wymiary 40 m x 32 m, płaska, niezabudowania. Możliwość postawienia domku nietrwale połączonego z gruntem jak również wg nowego prawa budowlanego domu do 70 m2. Numer ewidencyjny działki 1859. Działka oddzielona jest rowem melioracyjnym od ulicy Plażowej prowadzącej do plaży w Karwi - odległości około 2 km (samochodem kilka minut).
Na skraju działki znajduje się skrzynka energetyczna. Od sąsiednich działek w kierunku południowym niewielki zagajnik leśny. Od północy rozpościerają się łąki. Działka jest nieogrodzona. Przez działkę przebiega linia napowietrzna średnio napięciowa.
Dojazd na działkę z centrum Gdyni około 50 km, z Warszawy około 480 km.
Cena działki 130 000 zł. Zapraszamy do współpracy.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI działka została sprzedana.


  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bar, Morze
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu