Karwieńskie Błoto Pierwsze

ul. Jaśminowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
156,25 PLN
Powierzchnia działki
1 280 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2021-05-27
Numer oferty
38/9801/OGS
Działka Sprzedaż Karwieńskie Błoto Pierwsze Jaśminowa

Opis nieruchomości


Działka budowlana 1280 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych, gmina Krokowa.
DZIAŁKA Malowniczo położona działka pod zabudowę domem jednorodzinnym z dojazdem z ulicy Jaśminowej przez Platynową i Dobrą. Jej wymiary 40 m x 32 m, płaska, niezabudowania. Numer ewidencyjny działki 1859. Działka oddzielona jest rowem melioracyjnym od ulicy Plażowej prowadzącej do plaży w Karwi praz Karwieńskich Błotach 1 i 2 położonych w odległości około 2 km (samochodem kilka minut).
Działka posiada przyłącza wody, kanalizacyjne grawitacyjne i podciśnieniowe, a na skraju znajduje się skrzynka energetyczna. Od sąsiednich działek w kierunku południowym niewielki zagajnikleśny. Od północy rozpościerają się łąki. Działka jest nieogrodzona. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1120 m2.,Dojazd na plaże z centrum Gdyni około 50 km, z Warszawy około 480 km.
CENA  działki 200 000 zł. Cena podlega negocjacji.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Rzeka, Zabudowa niska, Bar, Morze
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej