Lipinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
32,74 PLN
Powierzchnia działki
16 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
39/9801/OGS
Działka Sprzedaż Lipinki

Opis nieruchomości

Działka siedliskowa we wsi Lipinki w okolicach Zamczyska, powiat Świecki, gmina Warlubie.
Przepiękna malownicza działka budowlano - siedliskowa o powierzchni 1,63 ha położona w Lipinkach w sercu Borów Tucholskich w gminie Warlubie, województwo kujawsko – pomorskie. DZIAŁKA obejmuje grunty rolne klasy V - 0,03 ha i klasy VI - 1,06 ha, las - 0,44 ha, ł oraz siedlisko o powierzchni 0,1 ha zabudowane starą chatą. Na części działki o powierzchni 0,1 ha ogrodzonej płotem drewnianym (teren pod zabudowę) stoi 100 letnia chata. Jej powierzchnia to 72 m2, na którą składają się 3 izby, kuchnia, komórka I łazienka. Chata wykonana jest wg stosowanej w tych czasach technologii drewniano murowanej. Chata jest parterowa z dwuspadowym dachem pokrytym papą. Wokół stare drzewa i krzewy owocowe, studnia z własną wodą pitną. Do chaty doprowadzona jest również woda miejska oraz prąd. Odprowadzenie ścieków do szamba. Działka foremna w kształcie rombu, umiejscowiona na lekkim wzniesieniu.
To urokliwe miejsce w otoczeniu lasów, niedaleko jezior duży I mały Trzebucz, Rybno, rezerwat przyrody i jezioro Udzierz. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia spokój, ciszę I odpowiednio oddalone sąsiedztwo. W niewielkiej odległości zjazd z autostrady A1 na węźle Warlubie zajmujący dojazd do nieruchomości w 15 minut. Właściciel posiada wydane warunki zabudowy na budowę nowego domu (projekt do wglądu).
Cena sprzedaży nieruchomości 550 000 PLN. Zapraszamy do obejrzenia tej atrakcyjnej lokalizacji.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej