Miszewko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 990 000 PLN
Cena za m2
248,75 PLN
Powierzchnia działki
8 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2020-07-26
Numer oferty
25/9801/OGS
 

Opis nieruchomości

Działka usługowo produkcyjna pod obiekty z dopuszczeniem budowy składów i magazynów z bezpośrednim istniejącym wjazdem z ul. Gdyńskiej tuż obok stacji LOTOS w Miszewku.
Obecnie niewielka część działki (100 m2) jest wydzierżawiona na b. dobrych warunkach. Nowy nabywca może do chwili rozpoczęcia inwestycji przejąć dzierżawę.
Powierzchnia działki 8000 m2, płaska, niezabudowana. Nr działki 112/2.
Media: możliwość podłączenia prądu, wody, gazu. Media znajdują się przy drodze przelotowej nr 20 ul. Gdyńska na trasie Gdynia – Żukowo.
Linia zabudowy działki przebiega wzdłuż ulicy Gdyńskiej w odległości 25 m od jej skrajni. Pierwsze 10 m od skrajni stanowi pas pod ewentualne poszerzenie drogi nr 20. Pozwali to w przyszłości na poprawę komunikacji dzięki powstającej już Trasie Kaszubskiej oraz planowanej na 2024 rok Obwodnicy Metropolitarnej przebiegającej przez Miszewo.
Według opracowywanego planu zagospodarowania przestrzennego na terenach oznaczonych 38.PU, na których położona jest przedmiotowa działka (nr 112/2) można będzie maksymalnie zabudować do 70% powierzchni działki, przy zachowaniu minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na poziomie 10%. Natomiast maksymalna powierzchnia obiektów handlowych 2000 m2 przy wysokości do 12 m i 3 kondygnacjach.
Cena sprzedaży 1 990 000 zł. Podatek VAT nie występuje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i podjęcia rozmów zmierzających do zakupu tej wyjątkowo atrakcyjnej działki.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej