Jagatowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
23 546 m2

Sprzedam działkę budowlaną z funkcją komercyjną zlokalizowaną w Jagatowie, gmina Pruszcz Gdański.
DZIAŁKA: powierzchnia działki 23 546m2. Na działce znajduje się przepływowe oczko wodne o powierzchni około 3 000m2 z dwoma wysepkami. Jego atutem jest fakt, iż jest ono zarybione. Działka płaska.
LOKALIZACJA: nieruchomość położona zaledwie 10 minut od zjazdu Straszyn na Trójmiejską Obwodnicę. Na Gdańskie lotnisko im. Wałęsy ok. 27km. Do centrum Gdańska około 21km. Dojazd na działkę asfaltowy.
MEDIA: wszystkie media w drodze gminnej przylegającej do działki.
ZABUDOWANIA: brak.
MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego wydany przez Urząd Gminy Pruszcz Gdański dla działki przewiduje budowę hotelu, domu pogodnej starości lub innego podobnego przeznaczenia. Powierzchnię zabudowy do 2500m2 z dwoma jej strefami. Wysokość zabudowy do 12 m. Możliwość podziału.
CENA SPRZEDAŻY: 1800000 zł.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 11
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Sklep, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu