Lipinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
850 000 PLN
Cena za m2
34,98 PLN
Powierzchnia działki
24 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia, Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2021-02-19
Numer oferty
32/9801/OGS
Działka Sprzedaż Lipinki

Opis nieruchomości

Działka siedliskowa ze 100 letnią chatą we wsi Lipinki, gmina Warlubie.
Przepiękna działka budowlano-siedliskowa położona w Lipinkach w sercu Borów Tucholskich w Gminie Warlubie, województwo kujawsko – pomorskie. Działka o powierzchni 2,43 ha. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach 1,63 ha oraz 0,8 ha ujawnione na jednej KW. Klasyfikacja gruntów z wypisu i wyrysu gruntów rola klasy V 0,44 ha, rola klasy VI 1,06 ha, las 0,44 ha, łąki 0,39 ha oraz grunty rolne zabudowane 0,1 ha. Na częśći działki o powierzchni 0,1 ha ogrodzonej płotem drewnianym (teren pod zabudowę) stoi 100 letnia chata. Jej powierzchnia 72 m2, na którą składają się 3 izby, kuchnia, komórka I łazienka. Chata wykonana jest wg stosowanej w tych czasach technologii drewniano murowanej. Chata jest parterowa z dwuspadowym dachem pokrytym papą. Wokół stare drzewa i krzewy owocowe, studnia z własną wodą pitną. Do chaty doprowadzona jest woda miejska oraz prąd. Odprowadzenie ścieków do szamba. Działka foremna w kształcie rombu, umiejscowiona na lekkim wzniesieniu.
To urokliwe miejsce w otoczeniu lasów, niedaleko jezior duży I mały Trzebucz, Rybno, rezerwat przyrody i jezioro Radodzierz oraz Udzierz. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia spokój, ciszę I odpowiednio oddalone sąsiedztwo. W niewielkiej odległości zjazd z autostrady A1 na węźle Warlubie zajmujący dojazd do nieruchomości w 15 minut.  Właściciel posiada wydane warunki zabudowy na budowę nowego domu (projekt do wglądu).
Cena sprzedaży nieruchomości 850 000 PLN. Cena podlega negocjacji. Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Drewniane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las, Jezioro, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej