Szpęgawsk

ul. Starogardzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
78,33 PLN
Powierzchnia działki
38 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2021-01-06
Numer oferty
29/9801/OGS
Działka Sprzedaż Szpęgawsk Starogardzka

Opis nieruchomości

Działka na sprzedaż. Szpęgawsk, pomorskie. Nieruchomość położona jest około 5 km od granicy miasta Starogard Gdański i około 5 km od węzła Swarożyn, gdzie krzyżuje się autostrada A1 oraz droga krajowa nr 22. W bliskim sąsiedztwie działki zlokalizowany jest przystanek PKS oraz PKP na linii nr 33 Tczew – Chojnice. Do Morskiego Portu w Gdańsku 56 km.
DANE NIERUCHOMOŚCI: Lokalizacja działki: Szpęgawsk, Starogardzka - droga krajowa Nr 22, od południa droga gminna, z pozostałych stron z tereny rolne. Powierzchnia całkowita: 38 300 m². Powierzchnia zabudowy do ustalenia. Teren płaski, niezabudowany, Dojazd na działkę bezpośrednio z drogi krajowej Nr 22. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze krajowej Nr 22 i wzdłuż działki,
INFORMACJE Z DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY MIEJSCOWEGO PLANU przewiduje: Tereny zabudowy usługowej U1. Nieprzekraczalna granica zabudowy od strony drogi krajowej nr 22 – 12m. Wysokość zabudowy do II kondygnacji, max 10 m, dopuszcza się podpiwniczenie budynków. Zapotrzebowanie w wodę na podstawie warunków technicznych – do istniejącej sieci wodociągowej, Odprowadzenie ścieków na podstawie warunków technicznych – do istniejącej sieci kanalizacyjnej, Zapotrzebowanie w energię elektryczną na podstawie warunków technicznych – z istniejącej sieci elektroenergetycznej. Dostęp do drogi publicznej: na podstawie warunków technicznych.
Cena sprzedaży 3 000 000 zł. Cena podlega negocjacjom.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Dostępne w okolicy: Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej