Bojano

ul. Lesoki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-12-28
Numer oferty
9/9801/OGS
Działka Sprzedaż Bojano Lesoki

Opis nieruchomości

Działka pod zabudowę usługową w Bojanie, przy ulicy Lesoki sprzedam..
DZIAŁKA: powierzchnia ~5000 m², częściowo ogrodzona, płaska, wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Lesoki. Istniejące zadrzewienie może być usunięte.
LOKALIZACJA: Bojano w gminie Szemud dynamicznie rozwijająca się miejscowość tak w kierunku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Tu na obrzeżach powstało i nadal powstaje wiele firm usługowych, produkcyjnych czy magazynowych. Dojazd do działki od strony Gdyni, obwodnicy trójmiejskiej ulicami Chwaszczyńska, Rewerenda i Lesoki około 17 km. Od strony centrum Bojana ulicą Wybickiego w Lesoki około 2,5 km. Ulica Lesoki jest obecnie wykładana płytami Jumbo. Do zakończenia prac pozostał odcinek położony w rejonie przedmiotowej działki.
ZABUDOWA: Działka niezabudowana. W najbliższym sąsiedztwie po obu stronach ulicy Lesoki zabudowania mieszkalno – usługowe.
MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE: Możliwa zabudowa mieszkalno – usługowa lub usługowa o charakterze nieuciążliwym (hale, magazyny itp.). Działka graniczy z budynkiem mieszkalno – magazynowym. Przewiduje się zabudowę parterową. Bliskość Gdyni i Portu oraz Trójmiejskiej Obwodnicy, z której łatwo dojechać w kierunku A1 czy niedalekiej przyszłości Drogi Ekspresowej S6 na odcinku Lębork – Obwodnica Trójmiejska daje możliwości przyszłemu inwestorowi na doskonałą lokalizację swojej inwestycji. Ruszyła również budowa Trasy Kaszubskiej . Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
MEDIA: woda, prąd i gaz w drodze.
CENA SPRZEDAŻY:600 000 zł. (120zł/m2)Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska, Apteka, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej