Mierzyno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
4,76 PLN
Powierzchnia działki
52 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-12-01
Numer oferty
30/9801/OGS
Działka Sprzedaż Mierzyno
 

Opis nieruchomości

Działka rolna we wsi Mierzyno, gmina Gniewino na sprzedaż.
DZIAŁKA - dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 52500 m2. Wykaz klas gruntów: grunty orne kl. IVb 0,95 ha; grunty orne kl. V 2,70 ha; grunty orne kl. IV 0,12 ha; lasy i grunty leśne 1,38 ha; pastwiska 0,10 ha. Zaletą obu działek jest fakt, że grunty te są zasobne w złoża piasków i żwirów. Na podstawie wykonanych badań geologicznych na 5 odwiertach geologicznych stwierdzono pozytywna miąższość potencjalnego złoża kruszywa. Można przyjąć, że ich makroskopowa jakość (piaski średnie + grube + pospółki) stanowią dobry materiał kwalifikujący je do kruszyw naturalnych. Piaski drobne zaliczone do warstwy I również mogą stanowić kruszywo pod kątem określonych potrzeb budowlanych. Dodatkowym atutem tego złoża jest to, nie występuje tu woda gruntowa do głębokości badanej, tj. do 10 metrów. Szacunek ilościowy potencjalnego złoża, przy założeniu, że zalega ono dość regularnie o średniej miąższości około 7 metrów to powierzchnia 30 000 m2.
LOKALIZACJA - wieś Mierzyno, nieopodal drogi gminnej. Gmina Gniewino, województwo pomorskie.
MEDIA – brak. ZABUDOWANIA - brak.
OKOLICE - droga gminna asfaltowa w sąsiedztwie innych gruntów rolny w większości zdegradowanych, w dalszym sąsiedztwie zabudowania gospodarskie. Uchwała numer: XXXVII/222/2008 z dnia: 2008.04.29 http://bip.gniewino.pl/pobierz/1302.
CENA SPRZEDAŻY: 250 000 zł. Możliwość niewielkiej negocjacji ceny.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej