Miszewko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 850 000 PLN
Powierzchnia
8 000 m2

DZIAŁKA usługowo produkcyjna pod obiekty z dopuszczeniem budowy składów i magazynów z bezpośrednim istniejącym wjazdem z ul. Gdyńskiej tuż obok stacji LOTOS w Miszewku.
Powierzchnia działki 8000 m2, płaska, niezabudowana. Nr działki 112/2.
MEDIA: możliwość podłączenia prądu, wody, gazu, kanalizacji. Media znajdują się przy drodze przelotowej nr 20 ul. Gdyńska na trasie Gdynia – Żukowo oraz na sąsiedniej działce LOTOSU..
WARUNKI ZABUDOWY: linia zabudowy działki przebiega wzdłuż ulicy Gdyńskiej w odległości 25 m od jej skrajni. Pierwsze 10 m od skrajni stanowi pas pod poszerzenie drogi nr 20. Pozwali to w przyszłości na poprawę komunikacji dzięki powstającej już Trasie Kaszubskiej oraz planowanej na 2024 rok Obwodnicy Metropolitarnej przebiegającej przez Miszewo.
Według opracowywanego (obecnie brak) planu zagospodarowania przestrzennego na terenach oznaczonych 38.PU, na których położona jest przedmiotowa działka (nr 112/2) można będzie maksymalnie zabudować powierzchnię czynną działki wynoszącą 6200 m2 do 70% powierzchni  przy zachowaniu minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na poziomie 10%. Natomiast maksymalna powierzchnia obiektów handlowych do 2000 m2 przy wysokości do 12 m i 3 kondygnacjach.
CENA SPRZEDAŻY  1 850 000 zł. Podatek VAT nie występuje. Dla poważnie zainteresowanego cena do negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i podjęcia rozmów zmierzających do zakupu tej wyjątkowo atrakcyjnej działki.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
INFORMACJA O NIERUCHOMOŚCI  działka została sprzedana.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 70
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu