Miszewko

ul. Gdyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 850 000 PLN
Cena za m2
231,25 PLN
Powierzchnia działki
8 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-12-20
Numer oferty
26/9801/OGS
Działka Sprzedaż Miszewko Gdyńska

Opis nieruchomości

DZIAŁKA usługowo produkcyjna pod obiekty z dopuszczeniem budowy składów i magazynów z bezpośrednim istniejącym wjazdem z ul. Gdyńskiej tuż obok stacji LOTOS w Miszewku.
Powierzchnia działki 8000 m2, płaska, niezabudowana. Nr działki 112/2.
MEDIA: możliwość podłączenia prądu, wody, gazu, kanalizacji. Media znajdują się przy drodze przelotowej nr 20 ul. Gdyńska na trasie Gdynia – Żukowo oraz na sąsiedniej działce LOTOSU..
WARUNKI ZABUDOWY: linia zabudowy działki przebiega wzdłuż ulicy Gdyńskiej w odległości 25 m od jej skrajni. Pierwsze 10 m od skrajni stanowi pas pod poszerzenie drogi nr 20. Pozwali to w przyszłości na poprawę komunikacji dzięki powstającej już Trasie Kaszubskiej oraz planowanej na 2024 rok Obwodnicy Metropolitarnej przebiegającej przez Miszewo.
Według opracowywanego (obecnie brak) planu zagospodarowania przestrzennego na terenach oznaczonych 38.PU, na których położona jest przedmiotowa działka (nr 112/2) można będzie maksymalnie zabudować powierzchnię czynną działki wynoszącą 6200 m2 do 70% powierzchni  przy zachowaniu minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na poziomie 10%. Natomiast maksymalna powierzchnia obiektów handlowych do 2000 m2 przy wysokości do 12 m i 3 kondygnacjach.
CENA SPRZEDAŻY  1 850 000 zł. Podatek VAT nie występuje. Dla poważnie zainteresowanego cena do negocjacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i podjęcia rozmów zmierzających do zakupu tej wyjątkowo atrakcyjnej działki.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 70
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej