Gdańsk

Osowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
792 PLN
Powierzchnia działki
1 250 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2020-07-26
Numer oferty
24/9801/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana z funkcją usługowo handlową na sprzedaż. Skrzyżowanie Spacerowej i Kielnieńskiej w Osowie to doskonała lokalizacja na Twoje firmy.
Powierzchnia, na którą składają się dwie działki to 1250 m2. Całość ogrodzona i utwardzona. Wjazd i wyjazd z działki z ulicą Sopocką. Do Kielnieńskiej dojazd ul. Komandorską. Na Trójmiejską Obwodnicę Sopocką przez węzeł na ul. Spacerową. Działka wyposażona we wszystkie media. Obecnie znajduje się tutaj auto handel (możliwość przejęcia dzierżawy). Na jednym ze zdjęć pokazana jest obecna komunikacja z dwoma działkami. Działka doskonale widoczna ze skrzyżowania Kielnieńskiej i Spacerowej. Miasto planuje w tym miejscu budowę ronda. Jego wybudowanie zdecydowanie poprawi funkcjonalność komunikacji drogowej w tym rejonie. Z uwagi na planowaną budowę ronda część działki 470/2 zostanie pomniejszona o około 300 m2 (wielkość szacunkowa).
Cena sprzedaży 990 000 zł. Dla zdecydowanego możliwe negocjacje, również z opcją pomniejszenia działki 470/2 o fragment przeznaczony pod rondo. Zapraszamy do podjęcia rozmów.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bazarek, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej