Starogard Gdański

ul. Chojnicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 000 PLN
Cena za m2
307,10 PLN
Powierzchnia
521 m2
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Dostępne od
2020-03-10
Numer oferty
1/9801/OLS
Lokal Sprzedaż Starogard Gdański Chojnicka
 

Opis nieruchomości

Sprzedam atrakcyjnie położony lokal handlowo – usługowy położony tuż obok Rynku w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Chojnickiej. Lokal o powierzchni 521,23m² położony jest w kamienicy na jego parterze i piwnicy. Część główna na parterze to 385,10m², z czego sala handlowa od strony wejścia do lokalu ma powierzchnię290,2m². Pozostała część to magazyn o powierzchni 31,2m², biuro 8,2m², pomieszczenie sanitarne 2,1m², WC 7,3m² i 5,8m², szatnia i pomieszczenie socjalne 6,9m² oraz 14,6m², komunikacja 14,5m² oraz wiatrołap o powierzchni 4,4m². Ponadto własna kotłownia gazowa, śmietnik i wiata na dostawy towaru ~20m². Lokal wyposażony jest w dwie duże aluminiowe witryny o szerokości ~5m z centralnie umieszczonym wejściem do lokalu szerokości 1,55m. Pod lokalem z wewnętrznym wejściem z poziomu parteru posadowiona jest piwnica o powierzchni 135,12m². Do piwnicy prowadzą schody oraz umieszczony jest szyb windowy. W piwnicy znajdują się wentylatornia mechaniczna obsługująca lokal na parterze. Ponadto znajdują się tu dwie komory chłodnicze oraz pomieszczenia gospodarcze.
Na parterze na podłogach płytki gres, oświetlenie jarzeniowe oraz obrotowe kamery monitorujące. Na zewnątrz od zaplecza stanowisko na dostawy towaru. Lokal wolny od zaraz. Cena sprzedaży całości 1 600 000 zł. Podatek VAT nie występuje.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej