Gdynia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
Parter


Pawilon handlowo – usługowy 90 m2 sprzedam Gdynia. Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi.
PAWILON wolnostojący o stalowej konstrukcji i ścianach typu obornickiego. Cztery okna wystawowe z centralnie umieszczonymi drzwiami wejściowymi z dużym doświetleniem. W górnej części pawilonu miejsce na podświetloną reklamę. Małe pomieszczenie socjalne z opcją podłączenia do wody i kanalizacji. Z tyłu i z boku pawilonu dodatkowe drzwi.
STAN TECHNICZNY bardzo dobry, pawilon wymaga rozbiórki (konstrukcja skręcana) przed transportem z miejsca jego posadowienia. Całość jest konstrukcji stalowej skręcanej i łączonej ściągami. Na zewnątrz ściany pokryte są płytą obornicką ocieplaną. Można swobodnie jeszcze docieplić do grubości ~20 cm. Pawilon posadowiony jest  na konstrukcji stalowej opartej na betonowym fundamencie. W środkowej części pawilonu przestronne doświetlenie na całej szerokości (5,7 m) podwójnym szkłem organicznym. Ściany wewnętrzne częściowo pokryte płytą kartonowo gipsową. Podłoga z płyty paździerzowej. Wysokość pawilonu 3,5 m.
LOKALIZACJA pawilon stoi w Gdyni nieopodal Gdyńskiej Hali Targowej. Stoi na gruncie dzierżawionym i wykupionym przez inwestora, który będzie realizował swoją inwestycję. Obecnie obowiązuje  umowa dzierżawy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
CENA SPRZEDAŻY 65 000 zł. Możliwość wystawienia faktury VAT. Dla poważnie zainteresowanego możliwość negocjacji ceny zakupu.
Zapraszamy na prezentacją.
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu