Gdańsk, Nowy Port

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 528 PLN
Powierzchnia
107,80 m2
Piętro
Parter

Biuro parter w 2 piętrowym biurowcu  Gdańsk Nowy Port.
BIURO położone na parterze odrestaurowanego budynku z funkcją biurową. Powierzchnia biura 107,8 m2. Składa  się z czterech pokoi. Na podłogach wykładzina dywanowa. Pełna infrastruktura biurowa.
BUDYNEK dwu piętrowy odrestaurowany i adaptowany do wymogów biurowych o powierzchni 2618,2 m2. Do dyspozycji najemców 17 miejsc postojowych naziemnych, 2 miejsca naziemne do ładowania samochodów elektrycznych, 20 miejsc naziemnych na rowery. Klasa budynku B.
LOKALIZACJA Nowy Port to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska. Tu mieści się Port Gdański. Doskonała infrastruktura drogowa oraz komunikacja tramwajowa sprawiają, że dotarcie do i z biurowca jest szybkie z każdego miejsca w Trójmieście.
CENA NAJMU czynsz: 42 zł/ m2. 4528 zł/m-c netto.Opłata eksploatacyjna: 23,50 zł/ m2. 2533 zł/m-c netto.
Zapraszamy na prezentację.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Biuro zrzeszone w PFRN.  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu