Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 088,06 PLN
Powierzchnia
116,59 m2
Piętro
5

Biuro 116,59 m2 w Gdyńskim biurowcu klasy A wynajmę
BIURO na 5 kondygnacji, powierzchnia 116,59 m2 na którą składają się trzy pokoje, pomieszczenie open space oraz serwerownia, aneks kuchenny,możliwość niezależnego WC w lokalu. Na podłogach wykładziny. Lokal dwustronnie doświetlony światłem dziennym. Wentylacja i klimatyzacja. Podwieszane sufity. Okablowanie strukturalne, przyłącze instalacji elektrycznej 230 z licznikiem, system przeciwpożarowy. Automatyka sterowania instalacjami HVAC. Biuro gotowe do wynajmu. Możliwość zmiany ustawienia pokoi w innej konfiguracji. Przyłącze wod – kan.
BIUROWIEC 6 kondygnacyjny wyposażony w szybkobieżne windy, centralną, indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną i podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
LOKALIZACJA doskonała w samym centrum miasta w biurowcu z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańsk, Wejherowo.
OPŁATY ZA NAJEM. Czynsz podstawowy 13,00 EURO/m2 netto/m-c (1 516 EURO/m2).  Opłaty eksploatacyjne 16,50 zł/m2 netto/m-c. Dodatkowe opłaty: prąd oraz ogrzewanie według zużycia. Możliwość odpłatnego (400 zł/m-c stanowisko) korzystania z miejsc postojowych na parkingu podziemnym.
KAUCJA trzykrotny czynsz najmu i opat eksploatacyjnych.  
Zapraszamy na prezentację lokalu w uzgodnionym terminie.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu