Gdynia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 700 PLN
Powierzchnia
132 m2
Piętro
2

Biuro w centrum Gdyni, ul. Starowiejska, okolice Dworca PKP wynajmę.
BIURO – całkowita powierzchnia 132 m2, na którą składa się sześć pokoi o powierzchniach nr 1A - 25,32 m2; 2A = 23,66 m2; 3A – 14,50 m2; 4A – 18,52 m2 oraz 1B – 12,25 m2 i 2B – 13 m2; korytarza część A 9,07 m2 i 1,98 m2 w części B; pomieszczenia kuchenkowego część A – 4,63 m2; magazynku część B – 5,3 m2 oraz dwóch toalet WC w części A i B. Biuro mieści się na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Stan techniczny biura bardzo dobry. Na podłogach wykładziny, parkiety, gres. Dwa wejścia do biura z klatki schodowej. Okna PCV. Własny węzeł cieplny dzięki czemu niskie opłaty za ogrzewanie. Na ogrodzonej posesji trzy miejsca postojowe naziemne w cenie najmu.
PRZEZNACZENIE – na kancelarię adwokacką, kancelarię notarialną, pracownię architektoniczną, lub inną działalność biurowo – usługową.
KAMIENICA – wybudowana w roku 1936 Stanowi własność jednej z gdyńskich rodzin. Nowa elewacja. Doskonała komunikacja i położenie blisko środków komunikacji miejskiej oraz Dworca Głównego w Gdyni z SKM i PKM.
CENA NAJMU - 3 700 zł netto/m-c w tym trzy miejsca postojowe, oraz dodatkowo opłaty eksploatacyjne 780 zł/m-c zimą i 250 latem plus opłaty za energię i zużycie wody.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI biuro zostało wynajęte.

Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu