Gdańsk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 388 PLN
Powierzchnia
134,70 m2
Piętro
1

Biuro 134,7 m2 Gdańsk, ul. Okrąg 1c wynajmę.
BIURO położone na pierwszym piętrze budynku biurowo – magazynowego o powierzchni 134,7 m2 składa się z pomieszczenia open space o powierzchni 79,22 m2 doskonale doświetlonego przez 7 okien, dwóch biur o powierzchniach 18,72 m2 i 19,41 m2, umeblowana jadalni o powierzchni 10,28 m2 i łazienki z WC o powierzchni 7,06 m2. Na podłogach wykładzina i płytki. Stan techniczny biura do odmalowania po poprzednim najemcy. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Wejście z parteru klatką schodową. Biuro całkowicie niezależne z kontrolą dostępu i systemem ochrony z patrolami interwencyjnymi.
BUDYNEK jednopiętrowy ze wspólnym wejściem. Na parterze właściciel nieruchomości. Piętro przeznaczone do wynajmu. Stan techniczny budynku dobry.
MEDIA woda i kanalizacja z miasta, ogrzewanie, pąd, internet.
LOKALIZACJA budynek położony na terenie zamkniętym w okolicach Elektrociepłowni Gdańskiej, Stoczni, boczna od Marynarki Polskiej.
CENA NAJMU czynsz najmu 40 zł/m2 netto (5 388 zł) netto plus opłaty eksploatacyjne w wysokości 22 zł/m2. Zapraszamy na prezentację.
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu