Gdynia

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 697,61 PLN
Cena za m2
90,05 PLN
Powierzchnia
141 m2
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Min. okres najmu (w latach)
3
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2008
Dostępne od
2021-01-22
Numer oferty
43/9801/OLW
Lokal Wynajem Gdynia Centrum

Opis nieruchomości

Lokal usługowo handlowy 141 m2 parter Centrum Gdynia.
Doskonała lokalizacja w samym centrum w nowoczesnym biurowcu z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańsk, Wejherowo.
Prezentowany lokal mieści się na parterze budynku biurowo handlowego o powierzchni 130 m2. Wejściem do lokalu bezpośrednim z ulicy. Duże witryny. Na podłodze gres, podwieszane sufity, klimatyzacja, wentylacja, okablowanie. Dla klientów miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Cena najmu lokalu 20 Euro/m2 netto (cena podlega negocjacji). Dodatkowo opłaty eksploatacyjne w wysokości 15 zł/m2 netto. Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej