Gdańsk

Wrzeszcz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Cena za m2
79,21 PLN
Powierzchnia
151,50 m2
Piętro
0
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
12000
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2019
Dostępne od
2020-03-10
Numer oferty
7/9801/OLW

Opis nieruchomości

Lokal usługowo handlowy w doskonałej lokalizacji we Wrzeszczu Browar Gdański położony bezpośrednio przy dworcu SKM Wrzeszcz. Nieopodal komunikacja tramwajowa i autobusowa. Lokalizacja cechuje się b. dużym nasileniem ruchu pieszego. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno usługowego i jest w stanie deweloperskim. Powierzchnia 151,5 m2. Przestronne witryny. Do lokalu doprowadzono ciepło technologiczne, ciepło sieci miejskiej, woda ciepła i zimna. Istnieje możliwość zainstalowania wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Osiedle powstało na historycznym miejscu po Gdańskim Browarze i już dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem licznych najemców.
Cena najmu 12000 zł miesięcznie. Brak danych o opłatach eksploatacyjnych. Zapraszamy do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej