Gdynia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 400 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
1

Biuro w nowym biurowcu na trasie przelotowej w Gdyni, przy Al. Zwycięstwa wynajmę.
BIURO powierzchnia 160 m2, na którą składa się 6 pokoi o powierzchniach 60 m2; 25 m2; 15 m2; 11 m2; 10 m2 i 8 m2. Ponadto zaplecze kuchenne, magazynek oraz 2 łazienki męską i damską. Wysokość pomieszczeń 3 m. Biuro zajmuje całe pierwsze piętro, Na podłogach parkiet i gres. Wyposażone w klimatyzację, wentylację, internet światłowodowy. Stan techniczny biura b. dobry, jednak po wyjściu obecnego najemcy możliwość aranżacji i odmalowanie do potrzeb nowego. System alarmowy.
BUDYNEK wolnostojący, dwu kondygnacyjny. Komunikacja wewnętrzna klatka schodowa i winda. Przed budynkiem parking dla najemcy. Budynek chroniony. Ogrzewanie z miasta. Wyposażony w pełną infrastrukturę konieczną do prawidłowej pracy najemców.
LOKALIZACJA budynek położony na trasie przelotowej Gdańsk – Gdynia, przy Alei Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja oraz komunikacja miejska we wszystkie kierunki Trójmiasta.
CENA NAJMU czynsz najmu 6400 zł/m-c netto. Ponadto najemca będzie ponosił dodatkowo niewielkie koszty eksploatacyjne.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI biuro zostało wynajęte.

  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu