Debrzno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 200 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
Parter

Lokal handlowo – usługowy w Centrum Debrzna, powiat człuchowski w pomorskim.
LOKAL nowy o powierzchni 160 m2 z dużymi witrynami od południa. Umiejscowiony w parterowym pawilonie o powierzchni 368 m2 na działce o powierzchni 1400 m2. Przed pawilonem miejsca postojowe dla klientów. Klimatyzacja z ogrzewaniem, podwieszane sufity, na podłodze płytki gres, media. Gotowy do użytkowania. MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU.
LOKALIZACJA Debrzno, niewielka miejscowość w powiecie człuchowskim. Pawilon mieści się w centrum miasta w doskonałej lokalizacji na wszelkiego rodzaju usługi handlowo - usługowe.
CENA NAJMU czynsz najmu 7200 zł/m-c (45 zł/m2/m-c) plus niewielkie koszty eksploatacyjne.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu