Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 939,56 PLN
Powierzchnia
173,83 m2
Piętro
2

BIURO 173,83 m2 w biurowcu Klasy A w centrum Gdyni.
Prezentowane biuro mieści się na drugim piętrze.  Do  dyspozycji  powierzchnia open space.  Aneks kuchenny.  System monitoringu. Na podłogach wykładzina dywanowa oraz terakota. Duże przestronne okna dają doskonałe doświetlenie naturalne biura.
BIUROWIEC 6 kondygnacyjny wyposażony w szybkobieżne windy, centralną, indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną i podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
LOKALIZACJA doskonała w samym centrum miasta w biurowcu z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańsk, Wejherowo.
OPŁATY ZA NAJEM. Czynsz podstawowy 11,00 EURO/m2 netto/m-c (1 912 EURO/m2).  Opłaty eksploatacyjne 16,50 zł/m2 netto/m-c. Dodatkowe opłaty: prąd oraz ogrzewanie według zużycia. Możliwość odpłatnego (400 zł/m-c stanowisko) korzystania z miejsc postojowych na parkingu podziemnym.  
KAUCJA trzykrotny czynsz najmu i opat eksploatacyjnych.  
Zapraszamy na prezentację lokalu w uzgodnionym terminie.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu