Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 654,93 PLN
Powierzchnia
262,17 m2
Piętro
3

BIURO 262,17m2 w biurowcu klasy A w centrum Gdyni.
Prezentowane biuro mieści się na trzecim piętrze.  Do  dyspozycji 2 małe wydzielone pokoje biurowe , pozostała powierzchnia open space. Serwerownia. Możliwość aneksu kuchennego.  System monitoringu. Na podłogach wykładzina dywanowa. Lokal dwustronny. Wejście z klatki schodowej.
BIUROWIEC 6 kondygnacyjny  wyposażony w szybkobieżne windy, centralną I indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną I podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
LOKALIZACJA doskonała w samym centrum miasta w biurowcu z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańsk, Wejherowo.
OPŁATY ZA NAJEM. Czynsz podstawowy 9 EURO/m2 netto/m-c (2360 EURO).  Opłaty eksploatacyjne 16,50 zł/m2 netto/m-c. Dodatkowe opłaty: prąd oraz ogrzewanie według zużycia. Możliwość odpłatnego (400 zł/m-c stanowisko) korzystania z miejsc postojowych na parkingu podziemnym.
KAUCJA trzykrotny czynsz najmu i opat eksploatacyjnych.
Zapraszamy na prezentację lokalu w uzgodnionym terminie.
ŚWIADECTWO CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU NR.  SCHE/19737/45/2023 do wglądu.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu