Gdynia

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 315 PLN
Cena za m2
46,22 PLN
Powierzchnia
28,45 m2
Piętro
3
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
2 czynsze
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2000
Dostępne od
2020-07-24
Numer oferty
21/9801/OLW

Opis nieruchomości

Biuro dwa pokoje położone na trzecim piętrze w sześcio kondygnacyjnym Gdyńskim Biurowcu klasy A zlokalizowanym w Centrum Miasta. Powierzchnia całkowita 28,45 m2, na którą składają się pokoje 15,73 m2 i 12,72 m2. Standard biura – odmalowane ściany, na podłogach wykładzina, podwieszane sufity, okna PCV otwierane.
W budynku instalacje komputerowe, elektryczna, teleinformatyczna, łącze internetowe symetryczne bez limitu przepustowości, centrala telefoniczna, system kontroli dostępu - czytniki, centrala p.poż, centrala oddymiana, wentylacja, klimatyzacja w pełni zautomatyzowana z możliwością regulacji w pomieszczeniach. Budynek całodobowo chroniony, monitorowany, portiernia, dwie nowoczesne windy marki OTIS, hole, klatka schodowa i widny zradiofonizowane z możliwością nadawania komunikatów z recepcji.
Komunikacja - bliskość przystanków autobusowych I trolejbusowych, miejsca parkingowe na ulicy z możliwością parkowania na terenie zamkniętym dla biurowca.
Wolne od 24.07.2020 roku.
OPŁATY: Współczynnik pow. wspólnych: 10%, tj. do powierzchni biurowej należy doliczyć 10% pow. Wspólnych, tj 28,45 m2 +2,85 m2 = 31,3 m2. Czynsz najmu 42 zł/m netto/m-c - 1315 zł/netto/m-c. Opłaty eksploatacyjne 18 zł/m2 netto/m-c = 564 zł netto/m-c. Sumarycznie czynsz z opłatami wynosi 1879 zł/m-c/ netto. Zapraszamy do oglądania tego biura.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej