Gdynia

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 428,90 PLN
Cena za m2
54,21 PLN
Powierzchnia
321,50 m2
Piętro
1
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2008
Dostępne od
2021-01-28
Numer oferty
45/9801/OLW
Lokal Wynajem Gdynia Śródmieście

Opis nieruchomości

Biuro w biurowcu KLASY “A” w centrum Gdyni 321,5 m2.
Doskonała lokalizacja w samym centrum w nowoczesnym biurowcu z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańska, Wejherowa.
Sześciokondygnacyjny biurowiec wyposażony w szybkobieżne windy, centralną I indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną I podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
Prezentowane biuro mieści się na pierwszym piętrze o powierzchni 321,5 m2, podzielonej lekkimi ściankami szklanymi pozwalającymi ma spokojną pracę w małych grupach. Biuro ma swoje niezależne wejście na korytarz budynku. Do wyłącznej dyspozycji toalety I pomieszczenie kuchenkowe. Własna serwerownia. System monitoringu. Na podłogach wykładzina dywanowa.
Opłaty za najem biura. Czynsz podstawowy 12 EURO/m2 netto/m-c. Opłaty eksploatacyjne 15 zł/m2 netto/m-c. Dodatkowe opłaty za zużytą energię elektryczną I CO. Możliwość odpłatnego korzystania z miejsc postojowych na parkingu podziemnym. Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej