Gdynia

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 546,67 PLN
Cena za m2
45,18 PLN
Powierzchnia
322 m2
Piętro
1
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Medyczne
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2008
Dostępne od
2021-01-02
Numer oferty
40/9801/OLW
Lokal Wynajem Gdynia Centrum

Opis nieruchomości

Lokal usługowy 322 m2 przystosowany na fitness, rehabilitację, działalność sportową w Gdyni.
Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku biurowo handlowym klasy A. To doskonała lokalizacja w samym centrum miasta z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym. Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańsk, Wejherowo. 6 kondygnacyjny budynek wyposażony jest w szybkobieżne windy, centralną I indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną I podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
Lokal był już używany na fitness I jest doskonale przystosowany do takiej lub podobnej działalności. Są łazienki, szatnia, sauna oraz pokoje ćwiczeń.
Cena najmu 10 EURO/m2/m-c. Możliwość negocjacji ceny najmu. Koszty eksploatacyjne 15 zł/m2/netto/m-c. Dodatkowo koszty zużycia energii I ogrzewanie. W hali garażowej mogą odpłatnie parkować klienci. Zapraszamy do współpracy.Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej