Gdynia

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 497 PLN
Cena za m2
46,18 PLN
Powierzchnia
32,40 m2
Piętro
3
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
250 PLN
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2000
Dostępne od
2021-09-13
Numer oferty
74/9801/OLW
Lokal Wynajem Gdynia Śródmieście

Opis nieruchomości

Biuro w biurowcu klasy A w Gdyni, położonym w centrum miasta. Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.
STANDARD BIURA: powierzchnia 32,40 m2, dwa pokoje o powierzchniach 19,08 m2 i 13,32 m2, odmalowane ściany, podwieszany sufit, w pokoju wykładzina, okna PCV. Biuro gotowe do przekazania Najemcy od zaraz.
STANDARD BUDYNKU: instalacje komputerowa, elektryczna, teleinformatyczna, łącze internetowe symetryczne bez limitu przepustowości, centrala telefoniczna, system kontroli dostępu - czytniki, centrala p.poż, centrala oddymiana, wentylacja, klimatyzacja w pełni zautomatyzowana z możliwością regulacji w pomieszczeniach. Budynek całodobowo chroniony, monitorowany, portiernia, dwie nowoczesne windy marki OTIS, hole, klatka schodowa i widny zradiofonizowane z możliwością nadawania komunikatów z recepcji.
KOMUNIKACJA: bliskość komunikacji miejskiej - autobus, trolejbus, miejsca parkingowe na ulicy z możliwością parkowania na terenie zamkniętym dla biurowca.
OPŁATY: Współczynnik pow. wspólnych: 10%, tj. do powierzchni biurowej należy doliczyć 10% pow. wspólnych. Czynsz najmu 42 zł/m² netto/m-c – 1497 zł/netto/m-c. Opłaty eksploatacyjne 18 zł/m2 netto/m-c - 584 zł netto/m-c. Łączny czynsz najmu 2081 zł/m-c netto.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Zrzeszony w PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej