Gdynia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
34,60 m2
Piętro
2

Lokal biurowy  2 pokoje w centrum Gdyni, ul. Starowiejska, okolice Dworca PKP wynajmę.
BIURO – całkowita powierzchnia 34,60 m2, na którą składają się dwa pokoje o powierzchniach 12,25 m2 i 18,3 m2, łazienka i przedpokój. Biuro mieści się na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Stan techniczny biura bardzo dobry. Na podłogach wykładziny, parkiety, gres. Wejście do biura z klatki schodowej. Okna PCV. Kamienica posiada własny węzeł cieplny dzięki czemu są niskie opłaty za ogrzewanie. Na ogrodzonej posesji 1 miejsce postojowe naziemne w cenie.
KAMIENICA – wybudowana w roku 1936 Stanowi własność jednej z gdyńskich rodzin. Nowa elewacja. Doskonała komunikacja i położenie blisko środków komunikacji miejskiej oraz Dworca Głównego w Gdyni z SKM i PKM.
CENA NAJMU - 1 100 zł netto/m-c, oraz opłaty eksploatacyjne 190 zł/m-c zimą i 60 zł/m-c latem plus energia i zużycie wody.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

UWAGI O NIERUCHOMOŚCI biuro zostało wynajęte.

Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu