Gdynia, Działki Leśne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
38 m2
Piętro
Parter

Lokal handlowo usługowy przy ulicy Morskiej 27 w Gdyni na skrzyżowaniu z Warszawską v/v dworca Głównego PKP.
LOKAL położony na parterze budynku mieszkalno usługowego. Powierzchnia całkowita 38 m2, na którą składa się sala handlowa z witryną o powierzchniach około 20 m2 i 14,6 m2, zaplecze socjalne o powierzchni około 4 m2.
Lokal w dobrym stanie technicznym, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno kanalizacyjną, Internet (MultiMedia), ogrzewanie własne elektryczne ze sterownikiem, szyby wystawowe typu P4. Rolety w oknach oraz oświetlenie witryny. Działający alarm.
CENA NAJMU – 1500 zł/m-c. VAT od najmu nie występuje. Dodatkowe opłaty eksploatacyjne za użytkowanie lokalu około 500 zł miesięcznie. Lokal wolny od zaraz. Zapraszamy do obejrzenia (klucze w biurze). Oferta tylko u nas. Na rynku nieruchomości od 1996 roku.Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI  lokal został wynajęty.

  • Alarm: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu