Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 856 PLN
Powierzchnia
46,40 m2
Piętro
6

Biuro 2 pokój 46,4 m2 położony w Gdyni Śródmieściu.
BIURO dwa pokoje  30,8 m2, 11,1 m2 i korytarzem 4,5  m2 położony na VI piętrze 6-cio kondygnacyjnego biurowca. Na podłodze wykładzina, ściany malowane. Wszelkie instalacje biurowe wraz z łączami światłowodowymi. Biuro jest gotowe do natychmiastowego wejścia Najemcy.
BUDYNEK  całodobowo chroniony wraz z systemem kamer monitorujących z możliwością dostępu po godzinach oraz w weekendy. Wyposażony jest w sale konferencyjne z niezbędnym sprzętem multimedialnym w różnych opcjach uczestników narad. W sąsiedztwie wiele linii trojlebusowych i autobusowych oraz Dworzec Główny SKM. Miejsce to stanowi idealną lokalizację dla firm.
CENA NAJMU podstawowy czynsz najmu 40 zł netto za m2 co daje kwotę 1856 zł netto/m-c. Dodatkowo obowiązują opłaty eksploatacyjne w wysokości 25 zł/m2 co przekłada się na kwotę 1160 zł netto/mc.
Zapraszamy na prezentację.
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu