Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
31 559,63 PLN
Powierzchnia
900 m2
Piętro
1

BIURO obejmujące 1 piętro w biurowcu klasy A o powierzchni ~ 900 m2.  Wejście do biura z dwóch klatek schodowych i dwóch wind. Przy lokalu znajduje się również winda towarowa. Posadzki do aranżacji. Ściany w technologii G/K, malowane na biało. Przyłącze elektryczne z licznikiem. Przyłącze wodno-kanalizacyjne. Oświetlenie do aranżacji. Lokal przygotowany do aranżacji – patrz rzut. Wentylacja, klimatyzacja.  Światło dzienne z trzech stron lokalu. Ochrona obiektu 24/h.  Podziemny parking dla samochodów. Toalety oraz pomieszczenia socjalne.
BIUROWIEC 6 kondygnacyjny wyposażony w szybkobieżne windy, centralną i indywidualną klimatyzację, wentylację, kompletną sieć biurową naścienną I podłogową. Podwieszane sufity oraz duże przestronne okna.
LOKALIZACJA biurowiec położony jest w samym centrum z miejscami postojowymi w dwupoziomowym parkingu podziemnym.  Bezpośrednia bliskość przystanku SKM Gdynia jak również przystanków autobusowych i trolejbusowych w kierunkach m. i. Gdańska, Wejherowa.
OPŁAT ZA NAJEM biura. Czynsz podstawowy 7,50 EURO/m2 netto/m-c (6 750 EURO). Opłaty eksploatacyjne 16,5 zł/m2 netto/m-c (14 850 zł netto/m-c). Dodatkowe opłaty za zużytą energię elektryczną I CO.
UWAGA lokale modułowe – powierzchnia do aranżacji – cena najmu do uzgodnienia.
Możliwość odpłatnego (450 zł za stanowisko) korzystania z miejsc postojowych na parkingu podziemnym.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu