Gdynia, Redłowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
93,20 m2
Piętro
Parter

Biuro 93,2 m2 Gdynia Redłowo, ul. Korczaka wynajmę.
BIURO położone jest na wysokim parterze w budynku mieszkalnym i składa się z trzech pokoi, pomieszczenia kuchenkowego, łazienki z WC, magazynu archiwum z serwerem oraz obszernego holu z możliwością uruchomienia w nim sekretariatu lub pokoju Klienta.
Wyposażone jest w sieć instalacji biurowej. Na podłogach w pokojach i częściowo w holu wykładzina dywanowa. W pozostałych pomieszczeniach, również w holu płytki podłogowe. Oświetlenie sufitowe biurowe. Okna z nawietrzakami dwuszybowe z ręcznie sterowanymi roletami antywłamaniowymi. Pomieszczenie kuchenkowe wyposażone w niezbędne meble. Pomieszczenie magazynu archiwum wyposażone w regały.
BUDYNEK postawiony na wzniesieniu. Eleganckie wejście do klatki schodowej z której windą wjedziemy na wysoki parter. Do biura prowadzą dwa wejścia. Pierwsze z klatki schodowej. Drugie bardziej eleganckie prowadzące z dużego tarasu szklanymi drzwiami bezpośrednio do holu biura.
LOKALIZACJA ulica Korczaka to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności z uwagi na wielość miejsc postojowych. Ponadto budynki, w którym mieści się biuro wykonał gdyński inwestor Invest Komfort znamy z wysokiego standardu wykonania.
CENA NAJMU sugerowana cena za biuro z wspominanym wyposażeniem 3 800 zł netto za miesiąc. Brutto z VAT-em 4 674 zł. Dodatkowo najemca będzie ponosił koszty eksploatacyjne jak; woda i ścieki, prąd, internet oraz  opłaty do Zarządcy budynku (około 900 zł/m-c).
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI biuro zostało wynajęte.


Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu