Bojano

ul. Lesoki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
14,29 PLN
Powierzchnia
350 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Dostępne od
2022-01-10
Numer oferty
2/9801/OHW

Opis nieruchomości

HOTEL dla koni w Bojanie 350 m2 wynajmę.
Doskonała lokalizacja wśród pól i luźnej zabudowy w Bojanie przy ulicy Lesoki. Hala pod hotel położona jest zaledwie 30 minut jazdy samochodem od centrum Gdyni.
BUDYNEK całkowita powierzchnia około 1 000 m2 po dawnym kurniku. Posiada słupy konstrukcyjne mogące być wykorzystane do utworzenia przestronnych 12 boksów dla koni. Posadzka betonowa. Przed budynkiem do dyspozycji najemcy wybieg dla koni. Możliwość korzystania z okolicznych niezabudowanych terenów. Wymiary około 24 m na około 14,5 m, wysokość około 3,5 m. Brama unoszona do góry szerokości 3 m do wyprowadzania koni ze stajni.
Gwarancja długotrwałego najmu.
CENA NAJMU 5 000 zł/ m-c plus koszty związane z eksploatacją – prąd, woda.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej