Gdynia, Chylonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
45,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Mieszkanie dwa pokoje 45,1 m2, ul. Kcyńska 4 Gdynia Chylonia.
MIESZKANIE powierzchnia 45,1 m2, na którą składa się pokój dzienny o powierzchni 19,65 m2 z wyjściem na słoneczny balkon, sypialnia o powierzchni 11 m2, odrębnej kuchni z oknem o powierzchni 7 m2, łazienki z WC  - 3,2 m2 oraz przedpokoju. Wystawa wschodnio (kuchnia i sypialnia) – zachodnia (pokój dzienny).
Położone jest na 4 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku mieszkalnego bez windy.
Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Ściany i sufity malowane, podłogi panele i płytki, okna wymienione na PCV, drzwi do mieszkania antywłamaniowe. Mieszkanie dwustronne.
WŁASNOŚĆ  spółdzielcze prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.
BUDYNEK  w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej z 1970 roku po remoncie polegającym na jego ociepleniu i odmalowaniu.
LOKALIZACJA Gdynia Chylonia to duża i prężna dzielnica Gdyni. Mieszkanie położone jest z jednej strony  na skrzyżowania ul. Morskiej i Trójmiejskiej Obwodnicy. Z drugiej w odległości ok. 100 m biegnie ulica Chylońska. W sąsiedztwie duże  Centrum Handlowe, liczne sklepy handlowo – usługowe, bary, restauracje, pływalnia, kościół, szkoła podstawowa. Doskonała komunikacja miejska i SKM ze wszystkimi dzielnicami Gdyni i Trójmiejską Obwodnicą tak od ulicy Morskiej jak i Chylońskiej. Przy budynku duży parking dla samochodów.
CENA SPRZEDAŻY 360 000 zł.  Oferujemy szybkie wydanie mieszkania. Zapraszamy na prezentację.
Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI została zawarta umowa przedwstępna sprzedaży.

  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Basen, Park, Sklep, Restauracja, Centrum handlowe, Plac zabaw, Bazarek, Przedszkole, Kościół, Apteka, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus, Kolejka podmiejska
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu