Gdynia, Obłuże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
136,70 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
1

Mieszkanie 7 pokoi jednoosobowych o łącznej powierzchni 136,7 m2 WYNAJMĘ.
MIESZKANIE usytuowane w dużym domu mieszkalno - usługowym położone na pierwszym (3 pokoje) piętrze i poddaszu  4 pokoje. Pokoje wyposażone m. i. w niezbędne meble jak łóżko, stół, krzesła, szafa. Do dyspozycji dwie łazienki oraz urządzona kuchnia z meblami i wyposażeniem. Przed budynkiem możliwość parkowania w zatoczce na ulicy lub na placu przed budynkiem.
Właściciel doposaży pokoje do podstawowego standardu. Całość jest po remoncie generalnym.
LOKALIZACJA budynek w którym znajduje się mieszkanie 7 pokojowe położony jest na ulicy gen. Unruga 48 w gdyńskiej dzielnicy Obłuże. Jest to doskonała lokalizacja dla studentów czy pracowników zatrudnionych w tym rejonie.
CENA NAJMU  5000 zł za całość plus  koszty eksploatacyjne.

INFORMACJA O NIERUCHOMOŚCI  wynajęte do końca czerwca 2023 r.

Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN.. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Centrum handlowe, Kościół, Park, Apteka, Morze, Przychodnia lekarska, Sklep, Bazarek, Bank, Las, Restauracja, Komenda policji
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu