Gdynia, Dąbrowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
49,60 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

 
MIESZKANIE do umeblowania o powierzchni 49,6 m2 składa się z salonu z balkonem, oddzielnego pokoju, kuchni, łazienki i oddzielnego WC. Położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku z końca lat 80. Mieszkanie wymaga umeblowania ze strony najemcy. Brak również sprzętów AGD jak lodówka, pralka.
LOKALIZACJA Dąbrowa to jedna z dzielnic Gdyni, położona nieopodal Trójmiejskiej Obwodnicy i Wielkiego Kacka.  W okolicy budynku  znajdują się m. i. Biedronka, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, Centrum Medyczne, apteka, wybieg dla psów, Poczta Polska, plac zabaw, park trampolin, przychodnia weterynaryjna. 200m od mieszkania  znajduje się przystanek autobusowy. Od obwodnicy trójmiasta dzielą je zaledwie 4 minuty jazdy.
CZYNSZ NAJMU 1300 zł/m-c. Ponadto najemca będzie ponosił koszty eksploatacyjne w wysokości około 600 zł/m-c i opłaty za gaz i prąd.  Obowiązuje umowa okazjonalna. Zapraszamy do obejrzenia tego mieszkania. Gwarancja długiego wynajmu.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
UWAGI O NIERUCHOMOŚCI mieszkanie zostało wynajęte.

  • Dostępne w okolicy: Park, Przychodnia lekarska, Morze, Plac zabaw, Sklep, Bank, Przedszkole, Bazarek, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu