Gdynia, Karwiny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
63,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Mieszkanie 3 pokoje Karwiny 63,1 m2 wynajmę.
MIESZKANIE położone na I piętrze IV piętrowego budynku mieszkalnego na Gdyńskich Karwinach III. Salon i aneks kuchenny po stronie  południowo-zachodnia mieszkania, korytarz, oddzielnie łazienka i toaleta. Dwie sypialnie położone po stronie północno-wschodniej. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w podstawowe sprzęty AGD.
BUDYNEK z roku 1984, ocieplony z wygodnym dojazdem. Doskonała komunikacja miejska (autobusy, trojlebusy), kolej metropolitarna, bliskie sąsiedztwo Trójmiejskie Obwodnicy i Trasy Kaszubskiej. Ogólnodostępny bezpłatny parking dla samochodów. W pobliżu parking strzeżony płatny. W najbliższym sąsiedztwie Delikatesy, Biedronka. Niedaleko sklepy handlowo usługowe oraz leroy merlin z siecią innych usług handlowych i siłownią Zdrowit. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie  Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
CZYNSZ NAJMU 2500 zł/m-c. Dodatkowo najemca będzie ponosił koszty eksploatacji w wysokości zimą około 1150 zł/m-c oraz za zużycie energii elektrycznej i RTV.
KAUCJA i UMOWA kaucja 3000 zł. Obowiązuje okazjonalna umowa najmu z rygorem egzekucji, której podda się najemca.
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Biuro zrzeszone w PFRN.  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Sklep, Przychodnia lekarska, Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Las, Plac zabaw, Kościół, Apteka, Bazarek
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Trolejbus
Andrzej Kozłowski

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu