NA POLSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI PRACUJEMY OD 1996 ROKU !

      P.B.A. NIERUCHOMOŚCI Joanna Pawelczyk, jej historia sięga roku 1996, kiedy to Andrzej Kozłowski założył tą Agencję pod nawą AGENCJA NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI  ze znakiem towarowym, będącym wizytówką dla naszych wszystkich Klientów.

logo Kozłowski

Od chwili powstania tj. od 1996 roku jako pierwsza w Polsce agencja rozpoczęła działalność pod szyldem AD.DRĄGOWSKI S.A. W tym systemie agencja działała do września 2007 roku, kiedy to AD.DRĄGOWSKI S.A. stała się spółką notowana na giełdzie i zaprzestała dotychczasowej współpracy z podległymi sobie biurami na terenie RP.

Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo przy zakupie i najmie, sprzedaży i wynajmie obiektów, magazynów, hal produkcyjnych, biur, lokali handlowych, usługowych, kompleksów magazynowo - biurowych, biurowców, kamienic, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, hoteli, gruntów i działek komercyjnych, mieszkań i domów oraz działek budowlanych. Obecnie właścicielem P.B.A. Nieruchomości jest Joanna Pawelczyk, posiadająca aktualną licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 7315.  Biuro jest ubezpieczone w Generali T.U. S.A. w zakresie odpowiedzialności cywilnej na rok 2018. Polisa nr PO/00794692/2017.

                                    NIP 586 169 99 03      REGON 1900187399

Więcej informacji na temat historii firmy znajduje się na stronie Historia Firmy .

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.oo - 18.oo. W soboty i niedziele oraz po godzinach pracy w ciągu tygodnia po uprzedni umówieniu się.

JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI MAREK:

www.biuramagazynylokale.pl

www.kozlowski-nieruchomosci.pl

Licencja zawodowa Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Certyfikat ukończenia szkolenia "przetwarzanie danych osobowych RODO"