logo Kozłowski

PBA NIERUCHOMOŚCI - właściciel marek „KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI.pl” i „BIURAMAGAZYNYLOKALE.PL” w zakresie rynku komercyjnego jest firmą rodzinną działającą na pomorskim rynku nieruchomości od 1996 roku.

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami to gwarancja Waszego sukcesu.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem na rynku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Wszystkie nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie sprawdzone są pod względem merytorycznym i prawnym.

Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa doświadczony agent z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Zgłaszając nam nieruchomość lub potrzebę jej znalezienia gwarantujemy wszechstronne doradztwo, dzięki czemu Wasza nieruchomość będzie się wyróżniała na tle innych konkurencyjnych nieruchomości.

Nasze wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo indywidualnie, a jego wysokość będzie zależna od zakresu obowiązków i stopnia skomplikowania sprawy, czy okresu trwania umowy najmu lub dzierżawy.

Dlaczego warto korzystać z usług KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI?

Po pierwsze - oszczędność czasu. Prowadzimy cały proces sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości poczynając od przygotowania dokumentacji zdjęciowej i opisowej. Sprawdzenia i zebrania niezbędnych do transakcji dokumentów, umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, negocjujemy wcześniej ustalone z właścicielem nieruchomości warunki, kończąc na kwestiach związanych z finalizacją transakcji.  Wniosek nasuwa się jeden - Ty poświęcasz swój cenny czas na pracę, a proces transakcji prowadzą specjaliści z Kozłowski - Nieruchomości.

Po drugie - bezpieczeństwo transakcji. Z każdym klientem podpisujemy umowę pośrednictwa. Daje to gwarancję i wiedzę, kto przyszedł oglądać Twoją nieruchomość, względnie masz pewność, że osoba, która sprzedaje jest jej właścicielem. W skrajnych wypadkach naszego nieprecyzyjnego działania do Twojej dyspozycji pozostaje nasze ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Po trzecie - pełna wiedza na temat nieruchomości. Nieruchomości, na które mamy podpisane umowy pośrednictwa, a które prezentujemy klientom zostały wcześniej przez nas osobiście zweryfikowane. Wiemy, co sprzedajemy lub wynajmujemy.  Każdorazowo potencjalny klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne informacje od pośrednika prowadzącego konkretną nieruchomość.

Po czwarte - Bezpośredni kontakt Pośrednik prowadzący nieruchomość – Klient. Umowę pośrednictwa podpisujesz z Pośrednikiem, który od początku do końca prowadził będzie poszczególną transakcję. Dzięki temu wiesz, do kogo możesz zadzwonić, by m.in. uzupełnić prezentowaną ofertę o dodatkowe informacje, poznać historię oglądalności czy otrzymać jej analizę.  Przy każdej ofercie widnieje kontakt do Pośrednika prowadzącego ofertę.

Po piąte-Doświadczenie w sprzedaży/wynajmie nieruchomości. Zespół KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI to wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, dające pewność, że będziesz współpracował z osobami posiadającymi właściwe kompetencje w sprzedaży czy wynajmie nieruchomości.

Po szóste - Kompatybilność usług z wygodą dla Klienta.

W naszej ofercie jak wspominaliśmy wyżej posiadamy oferty z rynku tzw. mieszkaniowego (mieszkania, domy działki mieszkaniowe) oraz komercyjnego (biura, magazyny, lokale, obiekty itp.). Dzięki temu nasza oferta jest w pełni kompleksowa i jesteśmy w stanie zaspokoić nie tylko Wasze oczekiwania osobiste, ale i biznesowe.  

Dlatego warto podpisać umowę z KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI umowę na wyłączność:

Pytanie, dlaczego właśnie na wyłączność. Najlepszą odpowiedzią na pytanie, dlaczego, może być sparafrazowanie przysłowia, cytuję, że jeśli wszyscy zajmują się Twoją nieruchomością, to znaczy, że może jednak nikt się nią nie zajmuje. Rozwinięciem zaś tej odpowiedzi jest kilka istotnych elementów, które sprawiają, że warto jest podpisać umowę na wyłączność.

A w tym przypadku zyskujesz jeszcze:

1.    Gwarancję jednej oferty na rynku, dzięki której potencjalny nabywca poważnie potraktuję taką ofertę. Ogłoszenie na każdym portalu, czy stronie internetowej może pojawić się tylko raz, co podkreśla jej wyjątkowość i uniemożliwia zaniżanie jej ceny.

2.      Taka umowa eliminuje wszystkie zagrożenia,

3.  Twoja oferta mimo podpisania umowy tylko z jednym pośrednikiem będzie dostępna poza kilkudziesięcioma portalami związanymi z obrotem nieruchomościami ponad 300 biurom nieruchomości, z którymi współpracuje KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI,

4.    Dzięki systemowi MLS opartym na wprowadzaniu tylko ofert wynikających z umów pośrednictwa zawartych na wyłączność Twoja oferta widoczna będzie również na terenie całej polski w biurach należących do tego skutecznego systemu.

 Zapewniamy – tego nie da żadna inna umowa otwarta.