O NAS – OPINIE

NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI  z doświadczeniem od 1996 roku działa na polskim rynku nieruchomości pod marką KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI. Pośredniczymy w sprzedaży mieszkań, sprzedaży domów, sprzedaży działek i gruntów, sprzedaży lokali użytkowych. Nasza działalność obejmuje również wynajem mieszkań, wynajem domów, wynajem lokali użytkowych, wynajem magazynów i hal, czy wynajem biur. Działamy wieloetapowo, dlatego w zakres naszych usług wchodzi nie tylko sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości, ale także aktywne poszukiwanie najciekawszych ofert, pomoc w sposobie finansowania zakupu oraz profesjonalne doradztwo. Bazujemy na doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy zdobytej w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sfinalizować transakcje wymagające specjalnego podejścia do wymogów klientów i specyfiki ich nieruchomości. Warto pamiętać. Rynek nieruchomości to bardzo ważna gałąź gospodarki. Ze względu na to, że za każdym przekazaniem praw do nieruchomości, idzie także transfer pieniędzy, należy działać na nim rozważnie, bazując na wiedzy oraz doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo mieszkania, domu, działki budowlanej czy innej nieruchomości do kupna czy wynajęcia, zapraszamy do kontaktu właśnie z nami. Pomożemy Państwu odnaleźć się w gąszczu kuszących ofert oraz kruczków prawnych i pozostałych przeszkód. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Nieruchomości Kozłowski posiada aktualną polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej pośrednika w PZU Nr PON 00009062 . Stosujemy Kartę Praw Klienta PRFN (KP00778). Stosujemy przepisy Ustawy o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

OPINIE KLIENTÓW:

Jeżeli chcecie Państwo wyrazić swoją opinię wynikającą ze współpracy z nami to piszcie: biuro@kozłowski-nieruchomosci.pl

Poniżej prezentujemy Klientów współpracujących z naszą Agencją, którzy wyrazili swoje opinie o naszej współpracy, to przykłady:

Teresa i Włodzimierz M. wpis z 29 listopada 2022 r.  P. Andrzeju. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za skuteczne i miłe pośrednictwo w sprzedaży naszego mieszkania.

Zuaznna K. wpis z dnia 17 maja 2022 r.  Polecam biuro Pana Andrzeja. Wszystkie elementy współpracy dopięte na ostatni guzik, oraz co rzadkie wśród innych pośredników, pomoc, informacja i opieka formalna od początku do końca transakcji. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Zdzisława Z. wpis z dnia 16 maja 2022 r. Wielokrotnie korzystałam z usług różnych agencji nieruchomości, ale po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalną i miłą obsługą. Gorąco polecam usługi Pana Andrzeja Kozłowskiego. Jestem wdzięczna, że poznałam takiego człowieka.

Bogusław B.  wpis z dnia 25 mar 2022 r.  Bardzo profesjonalne, rzeczowe i sympatyczne podejście zarówno do wynajmującego, jak i najemcy. Szybka i sprawna obsługa. Bardzo pomocni w trudnych kwestiach. Polecam!

Jakub P.  wpis z dnia 22 mar 2022 r.  Doskonała współpraca przy pomocy Ukraińcom w wynajmie dla nich mieszkania.

Małgorzata K. wpis z dnia 3 mar 2022 r. Niezawodność, żetelność, lojalność i terminowość.

Józef W. wpis z dnia 1 mar 2022 roku. Bardzo profesjonalne podejście do tematu wynajmu. Sympatycznie, kulturalnie i skutecznie.

Lech K. wpis z dnia 22 gru 2020 r. Profesjonalne podejście . Szeroko pojętej doradztwo w sprawach nieruchomości. Lech

Ewa T wpis z dnia 23 lis 2020 r.  Elastyczność, możliwość kontaktu o różnych porach w wyjątkowych sytuacjach i dbanie o szczegóły.

Robert J wpis z dnia 22 lis 2020 r. PBA Nieruchomości to profesjonalna i życzliwa obsługa.

Arkadiusz A wpis z dnia 18 lis 2020 r. Profesjonalna i miła obsługa od spisania umowy do jej realizacji. Opieka, konsulting i bieżący raporting w czasie trwania całej umowy. Wysoka znajomość rynku nieruchomości w tym cen, praw podaży i popytu. Wysoka umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych z potencjalnymi klientami. Polecam.

Maciej B wpis z dnia 18 lis 2020 r. Pan Andrzej kiedy był potrzebny zawsze przyjeżdżał na czas . Współpraca z nami idealna wręcz.

Andrzej P wpis z dnia 10 lis 2020 r. Firma działającą sprawnie i pewnie. Godna zaufania. Przez ponad rok współpracy jak najlepsze odczucia. Bardzo polecam.

Czarek B wpis z dnia 10 lis 2020 r.  Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazne podejście. Pan Andrzej dodatkowo poza wynajęciem mieszkania, pomógł mi dokonać niezbędnych remontów (mieszkanie było zalane) jak również zorganizował sprzątanie oraz w moim imieniu dokonał wszelkich formalności z najemcą włącznie z wymianą zepsutej kuchni. Gorąco polecam.