Gdynia

Obłuże, ul. Kuśnierska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
430 000 PLN
Cena za m2
3 282,44 PLN
Powierzchnia
131 m2
Powierzchnia działki
335 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
2016
Dostępne od
2021-07-14
Numer oferty
6/9801/OOS
Obiekt Sprzedaż Gdynia Obłuże Kuśnierska

Opis nieruchomości


Pawilon parterowy pod warsztat, usługi na terenie przemysłowym w Gdyni Obłużu, przy ulicy Kuśnierskiej sprzedam z najemcą lub bez.
LOKAL położony na położony na parterze budynku jednokondygnacyjnego, powierzchnia zabudowy 131 m2, sześć pomieszczeń o powierzchniach 23; 10; 8,6; 16,5; 6,2; 4,3 m2 łazienka,z WC, garaż - hala o powierzchni 46 m2 plac utwardzony przed budynkiem.
STANDARD pawilon po remoncie kapitalnym. Wymienione instalacje elektryczna, wodo - kanalizacyjna, nowa instalacja ogrzewania gazowego i ciepłej wody z dwu funkcyjnym piecem. Nowe okna PCV. Nowa brama uchylna do hali garażowej. Na podłogach w pokojach wykładzina dywanowa. W hali płytki gres.
MEDIA woda, kanalizacja, gaz, prąd.
DZIAŁKA 335 m2 zabudowana budynkiem, ogrodzona.
LOKALIZACJA Obłuże dzielnica Gdyni bardzo dobrze skomunikowania z miastem, portem i dzięki Trójmiejskie Obwodnicy z całą aglomeracją Trójmiasta i oko;ic.

CENA 430 000 zł (VAT nie występuje).
Na rynku nieruchomości od 1996 roku. Agencja zrzeszona w PFRN. Stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus, PKS

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej