Rumia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
450 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
2000
Kaucja
10000
Dostępne od
2020-06-23
Numer oferty
2/9801/OOW

Opis nieruchomości

Pawilon handlowo usługowy doskonałe miejsce pod każdą działalność w Rumi.
Na działce o powierzchni 1200 m2 stoi wolnostojący pawilon o powierzchni około 450 m2 z przestronną salą główną o powierzchni 287 m2 i wysokości 3 m z witryną na całej szerokości pawilonu(15 m). Obok pomieszczenie 40 m2 pozwalające na połączenie obu powierzchni.
Pawilon ogrzewany jest własną kotłownią gazową. By zwiększyć powierzchnię handlową wszystkie potrzebne pomieszczenia socjalno biurowe (5 szt) znajdują się w tzw. bejsmencie. Do dyspozycji klientów jest zatoczka wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej v/v pawilony na swobodne parkowanie samochodów. Przed pawilonem miejsce dla pojazdów wyłożone kostką brukową. Po drugiej stronie od ulicy Górskiej jest wjazd na parking wyłożony kostką brukową dla pracowników oraz do dostaw towaru do pawilonu. Całość jest w bardzo dobrym stanie techniczny. Na budynku lub na parkingu możliwość zamontowania reklamy wizualnej.
Cena wynajmu pawilonu 10 000 zł netto. Ponadto najemca będzie ponosił dodatkowo koszty związane z eksploatacją tj zużycie wody i kanalizacja, zużycie energii elektrycznej i gazu. Istnieje możliwość zakupu pawilonu. Zapraszamy do obejrzenia pawilonu (klucze w biurze) oraz negocjacji ceny najmu.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski

Telefon:
501034718
E-mail:
biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PBA Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PBA Nieruchomości z siedzibą przy Makuszyńskiego 15b lokal 4, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl… czytaj więcej