badanie rynkowej wartości nieruchomości przeznaczonej do zakupu dla rentiera.

Opracowania stopy zwrotu z nieruchomości. Badanie atrakcyjności nieruchomości. Analizy rynkowe. To wszystko z myślą dla naszego Rentiera.

Wiele lat temu, kiedy słowo Rentier było znane niewielu Polakom grupa naszych Klientów zaczęła interesować się tym zagadnieniem, zlecając nam poszukiwania intratnych nieruchomości komercyjnych. Ich celem był zakup nieruchomości i oddanie jej w najem. Dotyczyło to głównie lokali użytkowych. Wynajem lokali w tym czasie dawał, bowiem najlepszą stopę zwrotu jak i gwarancję bezpieczeństwa stabilności najmu. Dziś Ci Klienci mozolnie pracując nad rozwojem swoich aktywów są prawdziwymi rentierami, na których pracują ich dobrze ulokowane aktywa. Przy tym ich majątek stopniowo wzrasta jest stabilny.

Dziś realizują swoje marzenia, swoje pasje nie martwiąc się skąd na to wszystko wziąć pieniądze. One po prostu pracują dla nich. Kiedy nie chcą się zajmować administrowaniem swoich nieruchomości zlecają te prace firmom mającym doświadczenie w jaki sposób bezpiecznie nimi zarządzać.

Dziś Trójmiejski rynek trochę się zmienił. Szczególnie dotyczy to centrum i najbliższych okolic Gdyni przyczyn nie będę wymieniał, są wszystkim znane. Dziwi mnie tylko fakt, że niektórzy właściciele czekają na najemcę utrzymując nierealne stawki czynszu. Są i tacy, którzy zauważyli zmiany a swoją mądrością doprowadzili, że ich nieruchomości są wynajmowane nadal a wskaźnik ich wynajmów wynosi 100%. Brawo!

Dziś pragniemy zaoferować swoje usługi związane dla naszych młodych prężnych Rodaków. Podczas rozmów z nimi upewniłem się, że posiadają już podstawową wiedzę lub chcą ją posiąść by mądrze i skutecznie inwestować swoje ciężko zapracowane aktywa. Lokowanie oszczędności w bankach, gra na giełdzie i próbowanie innych możliwości „zrobienia pieniędzy” jest bardzo ryzykowne. Nawet obiecanki władzy o funduszu emerytalnym wspieranym przez państwo niesie za sobą wielkie ryzyko poza tym, że państwo i władza będzie mieć środki na swoje „rozdawnictwo”. Pamiętamy wszyscy fundusze emerytalne, które po prostu nas wykiwały. Oni na tym zarobili, to niezaprzeczalny fakt. Z każdej strony jesteśmy bombardowani wieloma ofertami szybkiego i bezpiecznego zarobienia na ulokowanych tam naszych oszczędnościach. Odradzam zdecydowanie. To wszystko wygląda dobrze do póki nie wejdziemy w szczegóły. Ja sam po wielu rozczarowaniach powiedziałem sobie „umiesz liczyć - licz na siebie i na swój rozsądek” i już nigdy nie wejdę w tego typu wątpliwe propozycje. Oczywiście zdarzyć się może, że w celu zakupu wybranej nieruchomości potrzebna będzie wizyta w banku. Warto wtedy dobrze przeanalizować warunku takiego kredytu. A zakup nieruchomości przy jego wsparciu był mimo wszystko opłacalny tzw. dobry kredyt pokrywający w całości ratę i pozostawiający jeszcze wolne środki dla rentiera.

W naszej grupie znajdują się młodzi przyszli rentierzy posiadający już po kilka mieszkań. Są też tacy, którzy poczuli tą metodę bogacenia się i już zapowiadają zakup kolejnych mieszkań. Przeważają mieszkania jednopokojowe w dobrych lokalizacjach Gdańska. Przymorze, Zaspa, Morena, Zabornia, Jasień to tam nasi prężni i dobrze zapowiadający się rentierzy lokują swój kapitał. Rekordziści w grupie w której administrujemy posiadają już cztery mieszkania a dochody z wynajmu sięgają ponad 5 000 zł miesięcznie brutto.

Co Wy na to, młodzi ludzie. Czy w przyszłości będąc na emeryturze i pobierając „wątpliwej wysokości emeryturę” można za wypracowane środki ze swoich aktywów żyć? Odpowiedź zostawiam Wam.  

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmów i pomocy z naszej strony oraz do owocnej współpracy. Kontakt - +48 501 034 718 lub e-mail: biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl