DO KLIENTA

        Witam serdecznie Wszystkich Państwa na stronie internetowej poświęconej pośrednictwu w obrocie nieruchomościami. Powstała ona z myślą   o Was. Powstała by skupić w niej oferty przez Was zgłaszane dotyczące sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nasza oferta skierowana do Was dotyczy rynku komercyjnego (biura, sklepy, lokale użytkowe, magazyny, hale, obiekty, grunty o przeznaczeniu komercyjnym), oraz rynku mieszkaniowego (mieszkania, domy, działki budowlane). Oferty pochodzą od naszych klientów z Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz innych miast województwa pomorskiego.

        Możecie Państwo za naszym pośrednictwem ogłaszać swoje nieruchomości dotyczące sprzedaży czy wynajmu mieszkań, domów, biur, lokali, magazynów, obiektów, działek z rejonu Gdyni, Gdańska, Sopotu czy miast położonych w północnej Polsce. Możecie również zgłosić nam swoje potrzeby związane z zakupem czy najmem (zerknijcie w naszą historię z tym związaną). To nasza sprawdzona od lat metoda polegająca na reprezentacji Klienta związanego z rynkiem popytowym.

        Nie musicie poświęcać swój cenny czas na szukanie potencjalnego kontrahenta na Wasze nieruchomości lub szukać kontrahenta, który zechce sprzedać lub nająć Wam swoją nieruchomość. Wy zajmijcie się swoimi sprawami, a my zajmiemy się tym, co potrafimy najlepiej. Znajdziemy dla Was kupca lun najemcę. Znajdziemy Wam taką nieruchomość, jakiej szukacie. Jesteśmy i działamy skutecznie na Polskim Rynku Nieruchomości od 1996 roku. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy ucząc się od najlepszych na tym rynku.

        Pomówmy na koniec o Waszych realnych korzyściach. Otóż nie marnujecie swojego czasu na szukanie na dziesiątkach portali interesującej Was nieruchomości. Wspomniane bazy ofert są niejednokrotnie już nieaktualne.  Z doświadczenia wiemy, że czas, jaki trzeba poświęcić na skuteczne znalezienie tej jedynej nieruchomości wymaga kilkudziesięciu godzin śledzenia w Internecie i nie tylko. Wymaga wykonania setek telefonów do ogłoszeniodawców. To zmarnowany czas, bowiem w tym czasie możecie wykonać wiele innych czynności przynoszących Wam większe korzyści. My mając doświadczenie zrobimy to za Was i to jest Wasza niezaprzeczalna korzyść. Sprawdzimy za Was wszystkie dokumenty potwierdzające wiarygodność nieruchomości. Przygotujemy wybraną przez Was nieruchomość do bezpiecznego zakupu. Współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi pomożemy stworzyć Wam bezpieczną umowę najmu. To kolejna pewna korzyć dla Was. Na koniec. Patrząc na bilans zysków i strat możemy śmiało powiedzieć, że wynagrodzenie, jakie będziecie musieli nam zapłacić to tak naprawdę kolejna korzyść. Przykładem niech będzie nasza historia prezentująca Klientów, którzy poszli tą drogą. Proszę zobaczyć naszą historię z tym związaną: KLIKNIJ TUTAJ: 

Zapraszamy do współpracy.