SODABLASTER - SYSTEM ZABEZPIECZANIA WYKOPÓW - ROZBIÓRKI WYBURZENIA

                                                                                                  MYCIE SODOWE SODABLASTER

Nasza firma to ekspert w profesjonalnym myciu elewacji domów, dachów, kostki brukowej, płotów i ogrodzeń oraz wielu innych przedmiotów poddanych działaniu szkodliwych substancji i zabrudzeniu. Mycie ich to nie spłukanie wodą. To skuteczne ich usunięcie, a co najważniejsze likwidacja glonów, mchów i innych chemikaliów tak by to co znalazło się na ziemi czy trawniku nie powodowało następnego problemu.

W zależności od potrzeby stosujemy bezpieczne i ekologiczne mycie sodowe o  wielu trybach pracy - strumieniowe na sucho, hydrodynamiczne w otoczce wodnej oraz innowacyjne - bezpyłowe w mixie wodnym. Nasza usługa obejmuje mycie; wszystkich rodzajów elewacji i drewnianych elementów zabudowy: jak płoty, domki, altanki. wszystkich rodzajów dachówek, mycie maszyn rolniczych, budowlanych i karoserii samochodowych, Kostki brukowej i kamiennej, konstrukcji betonowych, ekranów akustycznych, wyprysków wapiennych na klinkierze. Skutecznie usuwamy wszelkiego rodzaju napisy graffiti. Efekt jest natychmiastowy: po naszych zabiegach powierzchnie stają się jak nowe, błyszczące i lśniące. Czyszczenie sodowe nie niszczy struktury elewacji czy dachu. Niepotrzebne są wysięgniki czy drabiny. Nasze urządzenie stosujemy  z powodzenie również do wszelkich rodzaju prac czyszczenia metodą piaskowania. Stosujemy ją do piaskowania powierzchni konstrukcji stalowych Po piaskowaniu konstrukcje nadają się natychmiast do ich renowacji zabezpieczającej przed rdzą.


Prace wykonujemy najwyższej klasy urządzeniem do prac przemysłowych o maksymalnych potrzebach wydajnościowych oraz pełnej mobilności w każdym terenie i warunkach pogodowych.SODABLASTER SB-500 TRAILER to na tym sprzęcie pracujemy.

DZWOŃ  +48 509 793 400  lub wyślij zapytanie e-mali:biuro@sodasystem.plSYSTEM ZABEZPIECZANIA WYKOPÓWTo również nasza nowość na rynku zabezpieczania wykopów. Lekki i szybki w montażu system oparty na stalowych dwuteownikach, wypełniony deskami. Skuteczny i bardzo stabilny. Nie wymaga tradycyjnego niewygodnego sprzętu. Jego podstawowym elementem jest nowoczesny młot hydrauliczny zainstalowany na koparce.Charakteryzuje się on wysoką wydajnością pracy dzięki odpowiedniej energii uderzenia. Kompaktową budową umożliwiającą dotarcie do każdego miejsca. Przykręcaną płytą adaptacyjną, co umożliwia szybki montaż do nośnika. Zainstalowany na wysięgniku koparki doskonale spełnia swoje zadanie polegające na szybkim wbijaniu dwuteowych stalowych pali. Połączone deskami w pełni zabezpieczają każdy wykop. Prace wykonujemy kompleksowo - wykop i jego zabezpieczenie. Po wybraniu ziemi z wykopu zagęszczamy grunt. Swą ofertę wzbogacamy o wykonanie szalunków pod fundamenty względnie przygotowujemy grunt pod płytę fundamentową.
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG. Kontakt pod numerem +48 509 793 400  e-mail: biuro@pbanieruchomosci.pl

                                                                                    


WYBURZANIE ORAZ ROZBIÓRKI BUDYNKÓW I BUDOWLIZapraszamy również do składania zleceń na wszelkiego rodzaju prace rozbiórkowe. Te prace wykonujemy od kilkudziesięciu lat. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz doświadczoną ekipą.

DZWOŃ: +48 509 793 400 lub złóż zapytanie drogą e-mail: biuro@pbanieruchomosci.pl