NIERUCHOMOŚCI

Naszą podstawową działalnością w dziale NIERUCHOMOŚCI jest pośrednictwo w sprzedaży, zakupie, wynajmie i dzierżawie nieruchomości.

Tu zajmujemy się rynkiem mieszkaniowym; dotyczy to mieszkań, domów, działek pod budownictwo indywidualnym. Drugim jest rynek komercyjny obejmującym lokale biurowe i użytkowe, biurowce i podobne budowle, hale i magazyny, obiekty i zakłady produkcyjne, pałace, grunty o szerokim znaczeniu na rynku komercyjnym itp.

Nasz staż w branży nieruchomości sięga roku 1996, kiedy to zaczęliśmy się intensywnie szkolić pod nadzorem pana Lecha Drągowskiego, właściciela AD.DRĄGĄWSKI S.A. której byliśmy członkiem działającym na terenie Polski Północnej. Uczestniczyliśmy i uczestniczymy również w szkoleniach organizowanych przez SPPON, PFRN, S-A-W. Wszystkie te szkolenia pozwalają nam uważać się za profesjonalistów zarówno na rynku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Każdy Klient jest dla nas ważny. Z każdym rozmawiamy z należytą starannością. Każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzeba by umotywować go w decyzji o podjęciu współpracy właśnie z nami. Stosujemy „Kartę Klienta” PFRN, oraz standardy stawiane członkom PFRN. Posiadamy licencję zawodową Nr 7315 wydaną przez PFRN. Jesteśmy objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

Współpracujemy z Portalami:

GRUPA Melog.com i Morizon pl (w grupie portale takie jaki: melog.com; morizon.pl;  oferty.net; domy.pl; komercyjne.pl; portal.pl; znajdź to.pl; WP; Money.pl; trowit)

GRUPA Szybko.pl (pierwszy portal pośredników, której jesteśmy członkiem a w nim: szybko.pl; komercyjne; nieruchomości Polska; nieruchomości.pomorskie24; nieruchomości do wynajęcia; nieruchomości na sprzedaż).

Trójmiasto.pl; w Googel pod adresem https://kozlowski-nieruchomosci.business.site/.

Więcej o nas można przeczytać w zakładce „O NAS” oraz w zakładce "TROCHĘ HISTORII".

Ktoś z Państwa powie, że posiadamy niewiele ofert. Tak, to prawda. Nie sztuka pozyskać kolejne oferty. My do każdej złożonej przez Państwa oferty podchodzimy bardzo poważnie i starannie. Robimy wszystko, by Państwa nieruchomości zostały w miarę szybko sprzedane lub wynajęte. To nasz główny cel, jaki nam przyświeca. Ostatnio szybko i bez obniżki oferowanej przez nas ceny sprzedaliśmy mieszkanie na Karwinach w Gdyni czy w Sopocie na Osiedlu Mickiewicza. Dom w Górze k/ Wejherowa, z którym inny pośrednik miał kłopoty - my ten dom sprzedajemy za dobrą cenę. Biuro w nietypowej lokalizacji Gdańska (okolice Stoczni Remontowej), które zleciła nam Firma z Poznania zostało wynajęte. W kilka dni sprzedaliśmy 5 działek w Bąkowie. Nasz Klient z Gdyni zlecił nam wynajem swojego lokalu ze wskazanie "dla banku". Nie było łatwo. W wyniku intensywnych poszukiwań w jego lokalu zainstalowała się placówka Nest Banku. To tylko kilka przykładów naszej skuteczności. Ale by przekonali się Państwo do tego zapraszamy do rozmów i podjęcia współpracy właśnie z nami.

Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami na rok 2019 w SAGA BROKERS - Polisa Nr PON 00003221.

W celu uzyskania większych informacji lub zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 501 034 718 lub wysłać e-mail na skrzynkę pocztową.