NIERUCHOMOŚCI

Naszą podstawową działalnością w dziale NIERUCHOMOŚCI jest pośrednictwo w sprzedaży, zakupie, wynajmie i dzierżawie nieruchomości.

Tu zajmujemy się rynkiem mieszkaniowym; dotyczy to mieszkań, domów, działek pod budownictwo indywidualnym. Drugim jest rynek komercyjny obejmującym lokale biurowe i użytkowe, biurowce i podobne budowle, hale i magazyny, obiekty i zakłady produkcyjne, pałace, grunty o szerokim znaczeniu na rynku komercyjnym itp.

Nasz staż w branży nieruchomości sięga roku 1996, kiedy to zaczęliśmy się intensywnie szkolić pod nadzorem pana Lecha Drągowskiego, właściciela AD.DRĄGĄWSKI S.A. której byliśmy członkiem działającym na terenie Polski Północnej. Uczestniczyliśmy i uczestniczymy również w szkoleniach organizowanych przez SPPON, PFRN, S-A-W. Wszystkie te szkolenia pozwalają nam uważać się za profesjonalistów zarówno na rynku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Każdy Klient jest dla nas ważny. Z każdym rozmawiamy z należytą starannością. Każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzeba by umotywować go w decyzji o podjęciu współpracy właśnie z nami. Stosujemy „Kartę Klienta” PFRN, oraz standardy stawiane członkom PFRN. Posiadamy licencję zawodową Nr 7315 wydaną przez PFRN. Jesteśmy objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

Więcej o nas można przeczytać w zakładce „O NAS” oraz w zakładce "TROCHĘ HISTORII".


W celu uzyskania większych informacji lub zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 501 034 718 lub wysłać e-mail na skrzynkę pocztową.