NIERUCHOMOŚCI w HISZPANII.

Pragniemy zainteresować Państwa nieruchomościami mieszkaniowymi w słonecznej Hiszpanii. W naszej ofercie znajdziecie mieszkania, apartamenty, wille z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Przeznaczone one są do zamieszkania jak i na cele komercyjne pod wynajem. Wszystkie oferty mieszań, apartamentów i willi położone są w bardzo atrakcyjnych miejscowościach Hiszpanii, w bliskim sąsiedztwie morza i innych atrakcji, których tu nie brakuje. Oto lokalizacje, które mogą zainteresować:
Arenales Del Sol z 4 ofertami, Cabo Roig z 3 ofertami, Campoamor z 7 ofertami, Canet De Berenguer, Ciudad Quesada, Guardamar Del Segura, La Mata, La Zenia, Los Altos, Mil Palmeras z 3 ofertami, Moraira z 4 ofertami, Pilar De La Horadada, Playa Flamenca z 14ofertami, Pucol, Puerto De Sagunto, Punta Prima z 6 ofertami, San Javier, Torre De La Horrarada z 2 ofertami, Torrevieja z 39 ofertami, Villamartin z 16 ofertami. Zwracam uwagę, że przypisana do każdej z lokalizacji ilość oferta jest zmienna i będzie systematycznie aktualizowana. 
APARTAMENTY i MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
Arenales Del Sol z 4 ofertami:
  1. Apartament posiada powierzchnię użytkową wynoszącą 71 m2. Znajduje się na 3 piętrze i posiada 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię otwartą na salon, schowek oraz taras wielkości 22 m2. Apartament jest nowy, poprzedni właściciel kupił je w zeszłym roku, ale nigdy się nie wprowadził. Nieumeblowany. Rynek wtórny. Odległość od morza ok 450 m bez widoku. Basen. Osiedle na którym znajduje się apartament położone jest dużym obszarze wspólnotowym możemy znaleźć: basen dla dorosłych z kolorowymi światłami (przystosowany dla niepełnosprawnych), basen i plac zabaw dla dzieci, jacuzzi oraz duży taras o powierzchni 800 m2 z terenami zielonymi, prysznicami i naturalną trawą do opalania. CENA €188 900.