Pierwszy portal pośredników

Idea własnego portalu pośredników powstała już 20 lat temu. Przez ten czas pojawiło się wiele prób jej ziszczenia. Co się zmieniło? NIC. Po prostu nadszedł właściwy czas, w którym otoczenie rynkowe (polityka serwisów), dojrzałość środowiska (współpraca zarówno małych, jak i sieciowych agencji), a także mądrość organizacji (PFRN i stowarzyszeń) spotkały się w jednym miejscu. Na szybko.pl aby urzeczywistnić idę własnego portalu.

Celem strategicznym projektu jest budowanie marki, która będzie serwisem pierwszego wyboru dla kupujących i sprzedających nieruchomości. Misją portalu i pośredników jest budowanie pozytywnych relacji z klientami i ułatwianie zmian w zakresie sprzedaży i kupna.

Co możesz osiągnąć? ZOBACZ : https://portalposrednikow.szybko.pl/


stabilne ceny             pakiet narzędzi          własność portalu         prestiż zawodu

Powstał zalążek pierwszego polskiego portalu pośredników w obrocie nieruchomościami. Już funkcjonuje serwis z ogłoszeniami nieruchomości tworzony przez Praktyków - Pośredników! Serwis, którego właścicielem jest środowisko. Serwis, na którym pośrednicy odkrywają kluczową rolę. Serwis, który wspiera nie tylko w promowaniu ogłoszeń, ale budowaniu pozytywnego wizerunku agenta. Wreszcie serwis, który jest miejscem pierwszego wyboru dla szukających informacji o rynku i ogłoszeń nieruchomości. Czy to możliwe? Oczywiście! Wszystko zależy od Ciebie!

A wszystko to zrobione zostało z myślą o naszych obecnych i potencjalnych Klientach, zarówno z rynku podażowego jak i popytowego.
Przecież to Wy, nasi Klienci zasługujecie na wyjątkową obsługę i szczególną troskę naszej społeczności pośredników.
Nasz serwis służy i służyć będzie Waszym potrzebom i oczekiwaniom.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.